Заробіток з грою Веселий Фермер

Грати і заробляти гроші одночасно цілком реально, якщо використовувати спеціальні ігри з виведенням грошей.


Чим більше профілів ви відкриєте в економічних іграх, тим краще, а в статтях на Workion ми вже розповідали про безліч відмінних ігор – Taxi Money, World Birds та інші.

Заробіток з грою Веселий Фермер поповнює список доступних варіантів для отримання прибутку з онлайн ігор. У фермерських симуляторів є багато шанувальників, тому даний проект є популярним.

Існує він більше 3х місяців і за цей час набрав значний резерв у 340 000 рублів.

Як заробити в Веселому Фермера?

На відміну від безлічі інвестиційних ігор, тут неможливо розпочати без вкладів. Можна, звичайно, зібрати бонус, який видається на кожну годину і засіяти їм свою першу грядку, але це не так прибутково, так як після збору урожаю ви отримаєте всього 0.011 рубля.

Зате гра без підводних каменів і досить цікава.

Ще одна відмінність проекту – це постійна активність. Якщо в багатьох інших іграх потрібно заходити раз в день або навіть тиждень, то тут вам буде чим зайнятися, щогодини. Відразу після реєстрації в бічному меню ви будете спостерігати декілька локацій:

меню фермера

Ставки і сади для розведення риб і фруктових дерев закриті для новачків, тому ви можете засаджувати грядки і купувати тварин для загонів. При переході до локації «Грядки» ви побачите свою першу грядку, яку можна засіяти різними типами насіння:

Як бачите, на нашій грядці вже засаджена пшениця і через 43 хвилини її можна буде зібрати, щоб потім продати. Також можна докупити кілька грядок по 2 рубля. Коли ви зберете деякий урожай, вирушайте в ангар і продавайте зібрані ресурси:

Пшениця є найдешевшою, але ви можете засівати грядки і іншими видами насіння:

Чим вони дорожчі, тим довше ростуть і тим вище їх вартість. Але і заробляти на них можна набагато швидше. Аналогічні умови і при покупці тварин:

Як бачите, найдешевше – це курка, яка коштує 5 рублів. Зверніть увагу, її треба годувати пшеницею, тому спочатку краще набрати цих злаків зі своїх грядок. Якщо ви вирішите вкласти кілька сотень рублів на розвиток своєї ферми, то обов’язково відвідайте розділ з технікою:

За рахунок деяких додаткових елементів, можна в кілька разів прискорити збільшення своєї ферми і набір досвіду. Вже через кілька днів після вкладень, ви легко зможете вивести свої гроші, через QIWI гаманці або Payeer:

При виведенні знімається 1% від суми, а мінімальний поріг становить всього 5 рублів. Саме головне не поспішати з висновком, так як можна використовувати обмінник і витрачати зароблені кошти на розвиток ферми, а це набагато вигідніше.

Зараз у Веселого Фермера грає трохи більше 4500 користувачів, а виплати замовляються постійно:

выплата в веселой ферме

Спробуйте почати з малого і вкласти хоча б кілька десятків рублів, а після першого виводу коштів у вас не залишиться сумнівів, що це один з кращих способів заробітку в мережі.