Встановлення форми підписки Smartresponder на WordPress

З допомогою Email розсилок вебмастера змушують відвідувачів повертатися на їх сайти, розсилають новинну інформацію і навіть заробляють непогані гроші.


На кожному блозі легко встановлюється форма підписки, через яку збирається база передплатників. Якщо на вашому сайті ще немає такої форми, обов’язково встановіть її.

Встановлення форми підписки Smartresponder на WordPress не потребує багато часу, а новачки точно впораються з цим.

Керівництво по запуску поштової розсилки згодиться новачкам, там представлені основні правила. Чому саме Smartresponder? Тому що це найкращий сервіс Email розсилок.

Як додати форму підписки на WordPress?

Найпростіший спосіб установки передплатний форми, це завантажити спеціальний віджет на офіційному сайті Smartresponder. Там же ви знайдете докладну інструкцію і зможете ознайомитися з основними параметрами.

В плагіні настроюється зовнішній вигляд, розмір форми і багато іншого:

Інструкція на офіційному сайті вам допоможе, але віджети не завжди хочеться встановлювати в движок. По-перше, це зв’язує руки професіоналів, що бажають внести які-небудь зміни в код. По-друге, це додаткове навантаження на сервер.

Тому, краще просто скористатися кодом форми і вручну встановити її:

 • Спочатку заходимо в свій аккаунт Smartresponder. Переходимо в розділ «Файли» і знаходимо там кілька форматів форми підписки. Вибираємо підходящий варіант і натискаємо на нього:
 • Відкривається код, через який ви потім зможете додавати форму підписки на будь-які сторінки сайту:
 • Тепер переходимо в панель адміністратора, де потрібно створити віджет для нової форми. Заходимо в розділ з віджетами і перетягуємо блок «Текст» в потрібне місце:
 • Тепер залишається тільки додати скопійований на другому кроці код і при необхідності додати який-небудь заголовок:
 • Інтегрувати Smartresponder в WordPress гранично просто, проведення всіх дій займає кілька хвилин. При бажанні, код додавайте різні теги, змінюйте розмір та інші параметри.

  Якщо захочете встановити форму підписки під кожну статтю блогу, додайте отриманий код в файл single.php (можна ще додати в початок коду comments.php).

  Новачки допускають різні помилки при веденні розсилок. Засвойте 10 порад по Email розсилок, щоб ваш генератор трафіку працював.

  Скористайтеся відповідним способом, щоб встановити форму Smartresponder в WordPress. Цей сервіс розсилок не просто так займає перші місця у всіх ТОПах, а за рахунок декількох шаблонів, ви легко підберете кращий зовнішній вигляд, щоб все підходило під загальний дизайн сайту.