Гра eco-game

Прості ігри з виведенням грошей, яких зараз чимало у всесвітній павутині, теж можуть стати стабільними джерелами прибутку.


Сьогодні користувачам пропонується широка різноманітність ігрових проектів, на яких вноситься невеликий депозит, після чого постійно виплачуються гроші практично без активності інвестора.

Самогонники – гра з виведенням грошей, якої неможливо скористатися без власних внесків. З іншого боку, інвестуючи невелику суму, можна протягом тривалого часу отримувати відрахування.

Адміністрація проекту не обіцяє величезною прибутковості в 300%, напевно, тому їм вдалося залучити 80 000 учасників.

Як заробити на віртуальному самогоні?

Ідея гри цікава і незвичайна. Після реєстрації ви стаєте самогонщиком і купуєте для цього різне обладнання. В залежності від його вартості, продуктивність різна. Отримані літри самогону, ви обмінюєте на срібло, яке накопичується на рахунку для висновку, а потім забираєте свої гроші на рахунок в Payeer.

Щоб новачкам було простіше розібратися, давайте розглянемо конкретний приклад дій для ефективного старту:

  • Першим ділом вам необхідно придбати апарат для самогонника, а на вибір пропонується кілька варіантів з різною продуктивністю:
  • игра самогонщики

  • Після покупки агрегатів, почнеться виробництво самогону, а ви зможете заходити на склад, щоб збирати отриманий алкогольний напій:
  • Останній крок для отримання грошей на баланс для виведення – це реалізація самогону. При відвантаженні товару, ви відразу будете спостерігати, скільки грошей отримаєте з продажу:
  • Виводяться гроші за курсом 100 літрів = 1 рубль, але не всю суму ви отримуєте на рахунок для виводу. На баланс для виведення направляється тільки 25% від цієї суми, решта гроші переходять на рахунок для покупок. Тобто з кожних 100 літрів відвантаженого самогону, ви отримуєте 25 копійок.

    Щоб вивести гроші з гри Самогонники, вам необхідно поповнити свій рахунок на 200 рублів.

    Ось вже 250 днів проект Самогонники продовжує функціонувати і виплачувати гроші зареєстрованим користувачам. Пройдіть реєстрацію сьогодні, ви отримаєте один безкоштовний агрегат і зможете, кожен день збирати бонус, а за рахунок цього на вашому балансі накопичиться пристойна сума грошей, залишиться лише поповнити баланс і замовити виплату.