Гра Farmerino (скам)

В інтернеті пропонується безліч ігор за типом розвитку онлайн ферми з виведенням грошей, але багато з них недостатньо якісні.


Звичайно, є такі проекти як Fermasosedi і Веселий Фермер, але є ще більш цікаві ігри.

У цій статті ми розповімо про відмінну гру, і зараз ви зрозумієте, чому вона якісна.

Гра Farmerino з виведенням на Webmoney – те, що ця система підключена до самої популярної платіжної системи Рунета вже говорить про її солідності. Як відомо, Webmoney не працюють з лохотронами, а на Farmerino можна заробляти гроші з віртуальною ферми і легко виводити їх на електронний гаманець.

Гра не платить!

Онлайн ферма з висновком

Крім того, що з цього проекту можна виводити кошти на популярні платіжні системи, після реєстрації надається бонус – це маленький курник і 5 курчат. За рахунок цього бонусу можна починати грати і без вкладень.

На відміну від багатьох аналогів, в цю гру потрібно заходити кожен день, щоб збирати ресурси, інакше їх виробництво припиняється:

Після збору ресурсів ви можете зберігати їх на складі або відразу ж обмінювати на золоті злитки. Для цього потрібно відправитися в розділ «Продати продукцію», вибрати товар і ввести кількість для обміну:

Як бачите, курс обміну товарів різний, а отримувати їх можна за рахунок різних тварин і посадок. У магазині пропонується широкий вибір різноманітних тварин, рослин і споруд. Кожна покупка є вигідною:

Починаючи з безкоштовного курника і курчат, вам доведеться довго збирати золоті злитки, тому краще вкласти невелику суму для розвитку ферми. Поповнення балансу можна виконати з телефону, банківської картки або платіжної системи:

Якщо ви вносите понад 10 рублів, то отримуєте в два рази більше. Тобто кожні 100 рублів подвоюються, і ви отримуєте не 3900 золотих злитків, а 7800 одиниць внутрішньої валюти. Вклавши гроші один раз, ви можете забути про додаткові інвестиції.

Отримані з обороту на тварин або грядках гроші, не відправляйте відразу на висновок, краще скористайтеся обмінником і отримуйте ще більше ігрової валюти:

Також, крім вигідного обміну, ви можете користуватися простими іграми, щоб спробувати збільшити баланс. На Farmerino передбачено лише 2 гри, але адміністрація обіцяє незабаром додати нові ігри. Поки ж це колесо фортуни з мінімальною ставкою в 1 злиток і Chicken Wars з мінімальною ставкою в 10 злитків.

Грати і заробляти разом з Farmerino не так складно, а ви можете спробувати створити власну ферму без вкладень і стабільно виводити звідти гроші на Webmoney.

Найголовніше постійно пускати гроші в обіг, а також не забувати щодня, збирати продукцію, щоб її виробництво не зупинялося.