На яких сайтах ставити TeaserNet?

Монетизувати сайти потрібно правильно, а щоб заробляти якомога більше грошей у першу чергу потрібно оцінити якість сервісу, через який ви отримуєте прибуток.

Серед безлічі різних систем, виділяється Teasernet – найбільша тизерна мережа, з якої можна заробляти серйозні гроші.

На яких сайтах краще ставити TeaserNet для заробітку на тизерної рекламі? Однаково прибутково ви можете монетизувати у цій системі будь-який майданчик.

Ніякої прихильності до тематик тут немає, і в кожній з них є рекламодавці. Адміністрація ресурсу також заявляє, що прибуткові пропозиції періодично з’являються у всіх тематиках реклами.

Монетизація сайту через TeaserNet

Враховуючи загальну статистику в інтернеті, можна припустити, що найбільш прибутковими варіантами є тематики, у яких підвищена конкуренція. До них можна віднести будівництво, нерухомість, автомобілі та туризм.

Якщо ви вирішили заробляти з TeaserNet, то обов’язково додавайте в мережу свої майданчики, монетизувати можна проекти будь-якої тематики, а щоб ви отримували якомога більше, ось вам кілька порад:

  • При виборі доступних тематик реклами, вибирайте як можна більше категорій (виключайте тільки ті, які принципово не підходять).
  • Не додавайте на сайт занадто багато рекламних блоків, та й не обов’язково, щоб вони обов’язково були на головній сторінці.
  • Використовуючи TeaserNet можна встановити рекламу і відеоролики, користуйтеся цією перевагою.
  • Як можна частіше експериментуйте, міняйте промо-матеріали, їх розташування на сайті і розміри, щоб визначити найбільш ефективні параметри.
  • При налаштуванні фільтрів, намагайтеся задавати якомога менше критеріїв, щоб отримувати більше пропозицій.
  • Тизерна мережа TeaserNet завоювала величезну популярність серед вебмайстрів не просто так.

    З її допомогою можна вигідно монетизувати будь-які сайти, тому додайте сюди всі свої майданчики і встановлюйте різні формати реклами. Вимоги тут не завищені, тому можна використати і не найпопулярніші ресурси.