Платіжна система OOOpay

Зміст

 • Як створити гаманець OOOpay?
 • Як переводити гроші на OOOpay?
  • Як заробити OOOpay?
  • Як вивести гроші OOOpay?

Зручна електронна комерція стає тільки для тих користувачів, які відкрили гаманці у всіх популярних платіжних системах.


Про Webmoney, QIWI, Skill ви точно чули, а можливо вже користуєтеся цими гаманцями, але є і багато інших платіжок, які можуть стати в нагоді.

Платіжна система OOOpay з’явилася ще в 2001 році і продовжує розвиватися. Плюсів у сервісу багато, зручно переводити кошти, можна замовити пластикову картку (рахунок буде інтегрованим), цілодобова підтримка та багато іншого.

Зараз компанія займається новими розробками у сфері електронної комерції і онлайн кредитування.

Як створити гаманець OOOpay?

Клієнти цієї платіжної системи є у всьому світі, так як комісії тут низькі, інтерфейс зручний, та й вона ідеально підходить для прийому платежів на сайті.

Відкрити рахунок у ній не складно, заходьте на офіційний сайт OOOpay, прокручуйте сторінку і вказуйте свій Email:

Після цього на пошту надсилається лист з паролем. Заходите в свій профіль за адресою пошти та пароль, а вам відправляєте ще один лист для активації облікового запису:

Просто переходьте за посиланням і стаєте клієнтом компанії. Гаманці під різну валюту створюються автоматично, ви можете переглядати баланс в правому верхньому куті, натискаючи на стрілочки чи переглянути його в розділі «Гаманці»:

Як бачите, тут вказуються номери гаманців, все просто і зручно. Настійно рекомендуємо, після проходження реєстрації зайти в налаштування і вказати номер телефону і пройти повну верифікацію:

Якщо відразу не виконати верифікацію, можливості будуть обмежені. Не забувайте, що потрібно вказувати реальну інформацію про себе, щоб потім підключати карти або гаманці інших платіжних систем.

Як переводити гроші на OOOpay?

Коли потрібно зробити переказ на рахунок іншого користувача цієї платіжної системи, просто заходите в розділ «Перевести» і вказуйте номер телефону (Email) одержувача.

Якщо потрібно обміняти OOOpay на Webmoney, Яндекс.Гроші або інші типи електронної валюти, перейдіть в розділ «Обміняти»:

Там ви побачите великий список валют, вам потрібно вибрати, які гроші є у вас. Вибираєте один з гаманців OOOpay і тиснете на стрілочку:

Аналогічно вибираєте валюту, яку хочете отримати (для прикладу, ми вибрали QIWI) і тиснете на стрілку праворуч:

В залежності від обраної платіжної системи, відкривається форма, через яку можна виконати обмін:

Все гранично просто, а в нижній частині є час, за який надходять гроші на баланс.

Якщо з якихось причин ви не можете скористатися обміном через платіжну систему, проводите транзакцію в мобільному обміннику Mobilexchange.me. Там все проходить точно також, вибираються валюти, і робиться переклад.

Як заробити OOOpay?

Незважаючи на зростаючу популярність цієї платіжної системи, не багато сервіси виплачують через неї гроші.

Якщо хочете заробити на OOOpay, скористайтесь інвестиційними іграми Money Birds і Rich Birds. Вони практично не відрізняються, а для отримання прибутку, потрібно зробити хоча б невеликий внесок на покупку птахів:

Курс 1000 срібла = 10 рублів, а плодючість – це скільки птахи несуть яєць за годину. Продається 100 яєць за 1 срібло, а гроші розподіляються між балансами для виводу та для покупок.

З одного можете замовляти виплати на OOOpay (та інші платіжки), а з другого докуповувати пташок. Окупаються гроші швидко, а заходити в гру потрібно хоча б раз на 48 годин, щоб продавати накопичену продукцію:

Окупаються гроші швидко, але потрібно запрошувати рефералів, щоб їх вивести (у грі є платіжні бали). Щоб не обтяжувати себе пошуком нових гравців, просто поповніть баланс на 1000 рублів і користуйтеся біржею срібла, де можна купувати Cash Points:

Розібратися в цих простих іграх легко, а чим раніше починаєш грати і чим більше вкладаєш грошей, тим прибутковіше стає цю справу. Особисто я стабільно користуюся обома іграми і отримую виплати:

А якщо вас зацікавив даний вид заробітку, перегляньте інші ігри з виведенням грошей. Не скрізь виплати провадяться саме на OOOpay, але відкрити гаманці в інших платіжних системах також просто.

Як вивести гроші OOOpay?

Заробивши гроші на гаманець, ви можете вивести їх на картку або іншу платіжну систему, для цього вам знадобиться ця інструкція:

 • Заходимо в розділ «Перевести» і вибираємо «Масові платежі»:
 • Натискаючи на оранжеву кнопку, вибираємо гаманець, з якого переказуватимуться кошти, а з випадаючого списку вибираємо платіжну систему для виведення:
 • Далі можна додати файл імпорту або скористатися конструктором. Вводимо значення 1 і натискаємо «Додати», після чого відкривається форма, її потрібно заповнити:
 • На наступному кроці ви зможете ще раз перевірити всі дані і дізнаєтеся суму з комісією:
 • Лише зрідка буває таке, що гроші приходять довше, ніж за годину, як правило висновок займає кілька хвилин:
 • Точно також ви можете робити виплати і інші платіжні системи, наприклад, на банківську картку VISA.

  Незалежно від того, наскільки активно ви користуєтеся електронною комерцією, відкривайте гаманці у всіх платіжних системах. Рахунок на OOOpay може вам стане в нагоді для різних цілей, починаючи з зручного перекладу на спеціальну картку, закінчуючи простим обміном електронних грошей.