Платіжна система PayPal

Зміст

  • Електронний гаманець в PayPal
    • Як зробити електронну карту?
      • Навіщо PayPal якщо є карта?

Серед безлічі платіжних систем, виділяється проект PayPal, який використовується у всьому світі і володіє високим рівнем безпеки.


Практично у всіх великих мережах приймаються гроші через PayPal, тому відкрити гаманець у цій системі потрібно кожному користувачеві інтернету.

Пройти реєстрацію і стати власником аккаунта в системі PayPal не складно, але щоб використовувати систему, потрібно використовувати карту. Платежі проводяться через будь-які карти, в тому числі і електронні. Немає карти? Ми розповімо вам як її отримати, не виходячи з дому і після цього прикріпити до PayPal.

Електронний гаманець в PayPal

Виконати реєстрацію в системі не складно. Після переходу до реєстрації вам потрібно буде вибрати тип аккаунта:

paypal регистрация

Кращий варіант – це Primer, так як з його допомогою можна буде не тільки проводити оплату, але і брати гроші. Втім, якщо ви плануєте використовувати PayPal виключно для покупок, можете вибрати «Особистий». Натискаєте «Відкрити рахунок», відкривається форма, яку потрібно заповнити:

Найкраще заповнювати форму кирилицею, так як більшість проектів не можуть розпізнати російську мову чи виконають трансліт не правильно. На наступному кроці потрібно вказати дані картки, рахунок якого буде використовуватися для оплати. Заключним етапом буде підтвердження реєстрації через пошту.

Як зробити електронну карту?

Можете не використовувати реальні карти для прикріплення до PayPal, так як можна створити електронну версію в інших платіжних системах.

Наприклад, ви можете зробити це через QIWI або Яндекс.Гроші, де передбачена така функція. Рахунок карти буде інтегрований з балансом електронного гаманця, тому вам потрібно буде просто закинути гроші на електронний гаманець, щоб розплатитися через PayPal.

Наприклад, ви можете відкрити карту через QIWI і вказати її дані в PayPal. При оплаті через цю платіжну систему, гроші будуть списуватися з вашого гаманця QIWI і вам не доведеться виконувати ніяких додаткових функцій.

Навіщо PayPal якщо є карта?

Якщо проект приймає до оплати PayPal, то найімовірніше, що є функціонал для оплати через VISA або MasterCard. В даному випадку PayPal є додатковим захистом. Вже не один раз з’являлася в мережі інформація, коли хакери зламували різні інтернет-магазини і отримували дані про картах клієнтів.

Якщо ви будете проводити оплату не з карти, а через PayPal, ніякі дані власникам віртуальних магазинів не передаються, а випадків зі зломом PayPal поки не було і навряд чи вони з’являться, так як це один з найбільш безпечних ресурсів.

Платіжна система PayPal є однією з найперших, що і стало головною причиною її масового поширення. Згодом платіжну систему викупила компанія Ebay, яка і на даний момент є її власником.

Сервіс продовжує розвиватися, і поступово з’являються нові можливості для користувачів з Росії, тому обов’язково відкривати рахунок в PayPal.