Порядок в роботі фрілансера

Займаючись фрілансом і виконуючи різні проекти, можливо навіть для одного і того ж замовника, необхідно підтримувати порядок.

Буває складно не заплутатися у великій кількості роботи, але якщо ви допустите помилки, це може серйозно позначитися на вашій діяльності та репутації.

Щоб не допускати появи таких проблем, порядку в роботі фрілансера повинен підтримуватися постійно. Є два важливих правила, які допоможуть вам підтримувати порядок в справах – це розподіл часу роботи над проектами, а також їх зберігання в окремих папках.

Як не заплутатися в замовленнях фрилансеру?

Коли будете визначати час на виконання певних проектів, грамотно розставляйте пріоритети і враховуйте обсяг необхідної роботи. Деякі проекти можуть бути більш важливими, а деякі займати більше вашого часу, все це потрібно заздалегідь передбачити.

Наприклад, ви можете розділити свій робочий день на 3 проекту, виділивши по кілька годин. Виконавши певні дії у відведений час для одного проекту, повністю припиняйте над ним роботу, закриваючи всі програми, текстові файли, вкладки браузера і так далі.

Почасти це позначається на продуктивності, тому намагайтеся слідувати встановленим планом і не порушувати встановлених обмежень по часу.

Що стосується поділу проектів, то це теж дуже важливо. У деяких випадках, буде навіть краще, якщо ви заведете окремі акаунти в необхідних системах, для проведення роботи над кожним проектом.

Наприклад, складаючи семантичне ядро сайту, через який-небудь сервіс, можна легко заплутатися який із списків ключових слів призначався для певного ресурсу. Допускати плутанини не можна, тому краще підстрахуватися і не забувати закривати все, що пов’язано з попереднім проектом.

Також при поділі проектів на окремі папки, не забувайте всередині кожної з них робити кілька додаткових папок. Вони призначаються для розміщення різних файлів, використовуваних при виконанні роботи.

Наприклад, це можуть бути папки з исходниками, папки з бэкапами, папки з необхідною літературою і т. д. Важливо, щоб всі ці файли були розділені.

Досвідчені фрілансери можуть одночасно працювати над десятками проектів, а якщо в 2-3 заплутатися складно, то при великій кількості, це обов’язково з вами трапиться. Багато заробляють тільки ті фрілансери, які працюють професійно, а підтримка порядку – це грамотність у віддаленому заробіток.