Система для заробітку Wmrub

Чергову можливість заробляти гроші в інтернеті пропонує нам сервіс Wmrub – популярний поштовик, який почав працювати з 2011 року. Зараз на ньому зареєстровано майже 150 тисяч користувачів, а загальний обсяг виплат становить 900 000 рублів.


Не дивлячись на те, що проект не самий популярний, з його допомогою теж можна заробляти гроші.

Поштовик для заробітку в інтернеті

Кликовый спонсор Wmrub зовні схожий з популярним ресурсом Seosprint. Функціонал ресурсу надає можливість заробляти наступними способами:

  • Виконання завдань.
  • Читання листів.
  • Перегляд сайтів.
  • Проходження тестів.
  • Заробіток на рефералах.

Скористатися цим сервісом можуть абсолютно всі, реєстрація дуже проста:

Після заповнення наступної форми та підтвердження реєстрації, на пошту надійде ваш пароль, а також спеціальний код для здійснення транзакцій. Тепер можна авторизуватися на сайті і приступити до виконання дій для заробітку грошей.

На вкладці «Заробляти» ви зможете перейти до заробітку. Тут доступні кнопки для переходу до способів, а в нижній частині представлені завдання, до виконання яких ви можете приступити:

Розглянемо всі види заробітку за порядком, щоб у вас не виникало складнощів при їх виконанні:

1. Виконання оплачуваних завдань.
Після переходу до списку завдань, вибирайте будь-яку з них і ви потрапите до докладного опису вимог:

У цьому прикладі ви можете спостерігати умови одного із завдань. У ньому описані вимоги залишити коментар, дизайн студії в соц. мережі Вконтакте. Переходимо по посиланню, зазначеної в завданні і пишемо позитивний коментар:

Тепер на сторінці з описом завдання, необхідно вказати посилання на свою сторінку (це зазначено в завданні):

Відправляємо звіт і чекаємо, поки рекламодавець підтвердить і сплатить наше виконання.

2. Перегляд сайтів за гроші.
Найпростіший варіант отримати гроші на Wmrub. Після переходу до цього методу ви отримаєте список сайтів:

Натискаєте на кольорову фігуру в рядку (в нашому випадку це гуртки), після чого відкривається нова вкладка з сайтом. Крім самого сайту на вкладці буде знаходитися таймер:

Як тільки час на ньому закінчиться, ви отримаєте свої гроші.

3. Читання оплачуваних листів.
Тут вам теж буде запропонований список доступних листів. Після переходу до одного з них, відкриється сторінка з листом, щоб перейти до перегляду сайту (на якому теж буде таймер), потрібно відповісти на питання:

Відповідь на нього можна знайти у верхній частині листа, як це зазначено в прикладі.

4. Участь у тестах за гроші.
Наступний вид заробітку теж передбачає відповідати на питання, але в цьому випадку схема знаходження відповідей трохи інша. Щоб знайти правильні відповіді, вам потрібно буде відвідати сайт і прочитати Зміст сторінок:

На самому початку даного тесту вказаний процес переходу на сайт через пошукову систему Google. Після переходу ви зможете знайти відповіді на подані питання та отримайте оплату за це.

5. Заробіток на рефералах.
При бажанні збільшити дохід від Wmrub, можна запросити нових користувачів в систему і отримувати частину їх доходу. Відсотки залежать від статусу користувача, чим вище буде ваш рейтинг у системі, тим більше ви будете отримувати.

Крім отримання відсотків, ви можете продавати рефералів на ярмарку. На даний момент вже є кілька користувачів на біржі:

Як бачите ціни різні, чим активніше реферал, тим він дорожчий. Тому якщо ви вирішите запросити своїх друзів, постарайтеся мотивувати їх активність.

Система для заробітку Wmrub – це зручний і процвітаючий ресурс, на якому можна заробляти гроші. Коли ви наберете більше 2 рублів, зможете вивести їх на гаманець Webmoney (WMZ). Навіть якщо ви вже використовуєте інші поштовики, зареєструйтесь на цьому сайті і паралельно отримувати прибуток з декількох ресурсів.