Репости — відмінна реклама Вконтакте

Зміст

  • Реклама через репости
    • Де накрутити репости?

З використанням соціальних мереж запускається величезна кількість реклами. Деяка з цієї реклами є ефективною і допомагає розвивати сайти і бізнес, а деяка буквально «пожирає» гроші не приносячи багато користі.


Яка реклама Вконтакте більш ефективна? Статистика показує, що найкраще діють репости.

Репости – відмінна реклама Вконтакте, яка обходиться досить дорого багатьом рекламодавцям. Чому такий варіант вважається ефективним? Тому що коли люди діляться інформацією в своєму профілі, до неї проявляється більше довіри, а також тут частково присутня вірусний маркетинг.

Реклама через репости

Щоб отримувати багато репостов ваших записів, дотримуйтесь наступних рекомендацій:

  • намагайтеся зробити так, щоб якомога більше користувачів побачили ваш пост;
  • придумайте чіпляючий заголовок для запису;
  • обов’язково використовуйте графічний контент;
  • не використовуйте занадто довгих текстів;
  • додавайте креативності постам;
  • робіть репости інших людей, щоб отримати взаємність.

Як правило, більшість репостов отримують ті записи, якими вже багато поділилися, або поставили лайки. Тут спрацьовує так званий «стадне почуття», яке мотивує користувачів теж поділитися записом, тому є сенс використовувати накрутки.

Де накрутити репости?

Швидко накрутити багато репостов можна через сервіс Soc-service. Даний проект дозволяє вигідно накручувати різні показники в декількох соціальних мережах. Ціна одного репоста тут 75 копійок, є й дешевші варіанти, але тут величезний плюс – швидкість.

Ще дешевше накрутити репости можна через поштовики. Виконавши завдання, ви будете отримувати звіти про виконання ваших вимог (репостов) і вручну перевіряти їх. На Wmmail мінімальна оплата завдання 1 цент, на Seosprint 24 копійки.

Другий варіант більш вигідний, але на відміну від Wmmail на ньому створено більше завдань, а виконавців приблизно однакова кількість, тому на Wmmail ваше завдання будуть виконувати частіше.

Користуйтеся цим видом реклами для запуску своєї реклами, навряд чи ви розчаруєтеся в цьому бюджетному варіанті запуску рекламної компанії, яка здатна допомогти вам.