Smmbox — кращий сервіс для ведення груп

Зміст

 • Як працює Smmbox?
 • Як опублікувати вибраний контент у своїй групі?
 • Часті питання новачків

Якщо ви вже визначилися, як з користю проводити час в інтернеті і вибрали для себе цікавий напрямок для заробітку в мережі, засноване на роботі в соціальних мережах, рекомендуємо вивчити можливості сервісу Smmbox.


Даний ресурс створено для ідеального спрощення роботи в мережі, що дозволяє в найшвидші терміни знаходити цікавий контент для залучення учасників, а також виконувати оперативну публікацію одночасно в кілька груп!

Багато користувачів соціальних мереж часто проводять час в тематичних групах. А чи знаєте ви, що для здобуття популярності, багатьом творцям таких груп доводиться приділяти достатньо багато часу на розробку ресурсу. Деякі навіть наймають для цієї мети спеціаліста – контент менеджера.

Що заважає заробляти в інтернеті кожному користувачеві? Найчастіше звучить така відповідь – відсутність вільного часу для наповнення групи новим контентом. Використовуючи унікальну програму smmbox ви звільните себе від багатьох обов’язків! Ну а тепер по порядку.

Як працює Smmbox?

Сервіс Smmbox дозволяє творцю груп в соціальних мережах в лічені хвилини знаходити і розміщувати цікаві пости на своїх ресурсах. На цю роботу йде небагато часу, навіть при наявності декількох груп, вам буде достатньо приділяти 2-3 години на ефективну розкрутку.

Ця програма також може стати в нагоді користувачам, які мають постійний заробіток в інтернеті на вакансії «адміністратор групи». Заодно, радимо почитати пізнавальну статтю – «7 порад адміністратору групи вКонтакте».

Ну а тепер розглянемо функціонал унікальної програми Smmbox і спробуємо розібратися з цією досить простою системою. Заходячи на сайт, нам відкривається наступна картинка:

Вибираємо «Пошук контенту» і вивчаємо запропоновані категорії. Для прикладу візьмемо рубрику «Авто». Як ми бачимо, на сайті вже є зручне сортування, що дозволяє підбирати контент, що має високий попит у користувачів всесвітньої павутини.

Користувач може налаштувати фільтр, що спростить завдання пошуку необхідного матеріалу у відповідності з необхідною тематикою, орієнтованої на цільову аудиторію.

На самій програмі встановлено обмежений набір категорій, але цю проблему можна швидко вирішити! Сервіс дозволяє учаснику створювати власну категорію, вибравши із запропонованих вкладок кнопку – «нова категорія».

Наступний етап – додавання тематичних груп, що підлягають аналізу і моніторингу. На цьому процес збору потрібного контенту закінчується! Як ми бачимо, все легко і просто. Якщо у вашому розпорядженні знаходиться кілька груп різної тематики, достатньо один раз провести збір тематичних конкурентів, що дозволить в дуже швидкому режимі збирати найбільш рейтингові пости для наповнення власних ресурсів.

Як опублікувати вибраний контент у своїй групі?

Публікацію обраного контенту забезпечить всього один клік! Цієї нескладної маніпуляцією можна одночасно наповнити відразу кілька груп. В цьому і є вся фішка унікальної програми для успішного запровадження груп – Smmbox.

Як це зробити:

 • Спочатку натискає кнопку «забрати пост» під обраним контентом.
 • Додаємо теги.
 • Задаємо час і дату публікації.
 • Натискаємо кнопку «опублікувати».
 • Всього чотири нескладних дії дозволять виконати довгострокову роботу офісного контент-менеджера!

  У цьому редакторі можна додавати фотографії, відеоролики, опитування, музику і т. д. Використовуйте свої можливості на Smmbox, щоб раз і назавжди вирішити важливе питання багатьох адміністраторів – як підняти відвідуваність групи в соціальних мережах?

  Часті питання новачків

  Як підключити на сервісі кілька груп?

  Вибираємо кнопку «Куди постити», де моментально з’являється синя вкладка з написом «підключити групу». Активуємо її і переходимо на іншу сторінку, де вже відкривається додаткова можливість – створити набір груп. Розібратися з цим не складно, можна діяти інтуїтивно, виконуючи задані програмою вимоги (натискаємо кнопку, додаємо групи і активуємо їх).

  Що виконує вкладка «Розклад»?

  Використовуючи на сервісі Smmbox розклад, ви можете задавати певний час і дату для публікації обраних постів. Програма буде виконувати цю роботу автоматично, що позбавить адміністратора групи від необхідності регулярного відвідування ресурсу.

  У даній програмі також є й інші унікальні можливості, що дозволяють користувачу проводити точний аналіз аудиторії групи, накладати різні ефекти і водяні знаки на картинки і багато іншого.

  Smmbox – просто знахідка для людей, бажаючих заробляти пристойні гроші на розкручених групах, з мінімальними витратами особистого часу!