Система для отримання кредитів Wmkredit

Швидкий і вигідний кредит в інтернеті, чи легко знайти сервіс, в якому його можна легко отримати? На даний момент існує безліч організацій, які видають онлайн позики і в цій статті ми розповімо вам про один із сервісів, на якому без додаткових перевірок можна оформити кредит.


Мова йде про Wmkredit – найбільшому сервісі онлайн кредитування, який вже надав позик загальною сумою більш ніж на півмільйона доларів. На цьому сайті є безліч різних видів кредитів, можна навіть взяти безвідсоткову позику або взяти експрес кредит, при якому не буде враховуватися термін існування вашого атестата та BL.

-89-

Де взяти кредит в інтернеті?

Система для отримання кредитів Wmkredit є незалежним проектом від Webmoney, але гроші можна отримати тільки у валюті цієї платіжної системи. Відразу хотілося б сказати, що одержувачами позики можуть бути тільки власники атестатів не нижче формального.

В залежності від того, який ви візьмете кредит, умови повернення можуть бути різними, тому давайте розглянемо їх більш детально:

1. Експрес-кредит.
Навіть якщо у вас BL дорівнює нулю, ви можете скористатися швидким кредитом від Wmkredit і в кілька кліків оформити заявку. Щоб дізнатися, на яких умовах видається кредит, використовуйте онлайн калькулятор:

Вказуєте BL і вибираєте кількість днів після отримання персонального атестата, і після цього в нижній формі з’являються необхідні дані. Як бачите, BL 20 і строком існування атестата – один місяць, можна оформити кредит на 20 доларів. Отримуючи і повертаючи гроші через цей сервіс, ви можете не тільки збільшити суму позики, але і брати кредити на більш вигідних умовах.

2. Звичайний кредит.
При оформленні звичайного кредиту, доведеться відкривати WMC гаманець, а докладна інструкція буде доступна після реєстрації на Wmkredit. Якщо пояснювати по-простому, то ви відкриваєте кредитний гаманець, з якого списуватимуть кошти, отримані з цього сервісу, а після їх використання, ви зможете швидко і легко повертати їх.

Тут також пропонується скористатися спеціальним калькулятором:

Оформляється він дещо складніше, ніж експрес кредит, зате суми більш високі.

3. Кредитна лінія.
Якщо ви не впевнені, що вам буде потрібно вся сума кредиту, то оптимальний варіант – оформити кредитну лінію. Відкривається ліміт не більше ніж на 10000 доларів і строк до 120 днів, але використовуючи Wmkredit, ви отримуєте більш низькі відсотки, ніж середні на ринку кредитування.

Після оформлення заявки, вона буде спрямована модераторам, а ті в свою чергу приймуть рішення і сповістять вас про це. Якщо заявку схвалять, ви будете мати доступ до коштів 24 години на добу.

4. Безвідсотковий позику.
Останній вид кредитування в цій системі, який призначений для нових користувачів. Згідно з умовами, скористатися ним можна тільки при отриманні першого кредиту. Крім цього, BL повинен бути не менше 10, загальна сума позики до 100 доларів, строком на 10 днів. Претензій на ваш гаманець не повинно бути, також як і заборгованості на WMC гаманці.

Якщо заборгованість є, то вона не повинна перевищувати BL*0.25. Спробуйте взяти безвідсотковий кредит, щоб переконатися, що система стабільно працює, а отримувати позики на Wmkredit просто, також як і погашати їх.

В цілому сервіс надійний і стабільний, тому використовуючи отриманий за кредитом кошти, ви можете не переживати, що ваші дані будуть поширюватися де-небудь або що умови стануть гірше без вашого оповіщення.