Як працює Спасибі Webmoney?

Зміст

  • Як встановити кнопку Спасибі на сайт?
    • Як передати гроші власнику сайту?

Компанія Вебмані пропонує своїм клієнтам безліч різних функцій.


В тому числі, працює функція «Спасибі», через яку можна подякувати будь-якого вебмастера або приймати суми від людей зі свого сайту. Це цікавий функціонал, про який багато хто навіть не чули, хоча багато грошей він навряд чи принесе.

Як працює Спасибі Webmoney? На сайтах можна встановити спеціальну кнопку і отримувати в якості подяки різні суми від користувачів.

Кожен користувач платіжної системи може вибрати майданчик у Advisor та через систему відгуків відправити довільну суму власнику сайту. Схема проста і зараз ми докладно пояснимо, як це працює.

Як встановити кнопку Спасибі на сайт?

Якщо у вас є свій сайт і ви хочете встановити на ньому кнопку подяки, достатньо встановити спеціальний код. Розміщуйте його в будь-якому місці і отримуйте добровільні перекази від відвідувачів (не забудьте вставити свій домен):

target=”_blank” title=”Передати $пасибо! нашому сайту”>


border=”0″ name=”submit”/>

Кошти відправляються на гаманець сервісу Advisor, звідки вони раз у місяць переводяться на гаманець власника сайту.

Вказати номер гаманця потрібно на цій сторінці, зверніть увагу, що до вашого WMID повинен бути прикріплений сайт і перевірений. Переводяться гроші автоматично, а вебмастера отримують про це повідомлення.

На форумах часто обговорюється ця проблема. Люди скаржаться «Мені передали Спасибі, але гроші не прийшли». В цьому випадку потрібно перевірити налаштування, правильно вказати WMID, прив’язати сайт до профілю Вебмані і при необхідності звернутися в технічну підтримку.

Не сподівайтеся, що вам будуть приходити величезні суми від «Спасибі Webmoney». Для цього у вашого ресурсу повинно бути багато шанувальників. Встановлена на сайті кнопка трохи змінює ситуацію, але пожертвування приходять вкрай рідко.

Як передати гроші власнику сайту?

Щоб подякувати вебмастера і висловити йому свою вдячність у вигляді валюти Вебмані, потрібно бути клієнтом цієї платіжної системи. Відправити гроші можна через сайт Advisor, де розташовується спеціальна кнопка:

Перейдіть за посиланням, щоб подивитися приклад або сказати спасибі блогу Workion. Також висловлювати подяку можна через спеціальне розширення. Для цього його потрібно завантажити і встановити в браузер, перейшовши за цим посиланням.

Відкривши будь-яку сторінку сайту в браузері, натискаєте на значок розширення і вибираєте відповідну дію:

Можна прив’язати WMID до розширення, а якщо ви цього не зробите, то крім суми, доведеться ще й вказати номер телефону:

Для підтвердження операції необхідно вказати код, який приходить на телефон (звичайна захист):

Якщо зробите все правильно, то на наступному кроці буде зазначено «Оплата здійснена успішно» і незабаром власник сайту отримує відправлену суму:

Функція «Спасибі Webmoney» може сподобається як шанувальникам сайтів, так і їх власникам. Пожертви, навіть незначні, приємно радують.

Якщо ви не монетизируете сайт і впевнені, що багато людей готові надіслати вам гроші, рекомендуємо до прочитання статтю «Пожертвування для сайту – як на цьому заробити».

Користуватися або не користуватися цією можливістю від Webmoney, вирішуйте самі. На Advisor заходить не так багато людей, ще менше зауважує кнопку «$пасибо».