Як з користю сидіти в соціальних мережах?

Людство знаходилося місце на соціальних мережах, люди проводять на своїх сторінках більше часу, ніж сплять, а всьому виною їх залежність від соціуму.


Багато хто не хочуть особисто зустрічатися або хочуть розміщувати фотографії, щоб їх побачило величезна кількість людей. У всіх свої інтереси, але втрати часу колосальні.

Як з користю сидіти в соціальних мережах? Якщо не виходить від чогось відмовитися, то це потрібно перетворювати в прибуткове хобі.

Зараз соц. мережі стали популярним захопленням, а якщо ви з числа людей, на чиїх сторінках завжди стоїть статус Online, подумайте над перетворенням захоплення у прибуткову справу.

Зроби соц. мережі джерелом прибутку

Поки одні користувачі бездумно ставлять лайки, інші на цьому заробляють.

Деякі навіть не здогадуються, що розміщена реклама в популярному співтоваристві принесла комусь 10 000 рублів (або навіть більше). Навіть на створенні красивих аватарів і продажу сигн люди заробляють, отримуючи від свого хобі гроші.

Є кілька способів для перетворення соціальних мереж в джерело прибутку, ось основні:

 • Лайки, репости, ретвіти. Абсолютно за будь-які дії можна отримати гроші і спеціально для цього створені системи накруток. Туди люди закидають гроші, щоб набрати купу коментів, переглядів відео, зібрати друзів і передплатників.

  Найкращі системи представлені в статті про заробіток на соціальних мережах, доходи там не великі, зате все просто.

 • Монетизація сторінок. Подобається спілкуватися, заводити нові знайомства, додавати друзів, передплатників і збирати? Популярні профілі можна вигідно монетизувати. Природно, у вас має бути безліч друзів і фоловерів, щоб цим займатися.

  Кращий спосіб заробити на таких сторінках – це продавати посилання через Блогун (публікувати рекламні пости):

 • Створення спільнот. З одного аккаунта можна запустити скільки завгодно спільнот і паралельно займатися розкруткою. Їх також можна додати в Блогун, але ще вигідніше використовувати ActionPay.

  Туди приймаються співтовариства з кількістю учасників від 10 000, після чого можна вибрати оффер і займатися продажем яких-небудь товарів, щоб отримувати за це відсоток:

 • Фріланс. Цей варіант підійде для людей, які вміють щось робити. Згодяться будь-які навички адміністрування спільнот, розкрутка пабликов, створення постів, розробка логотипів і аватарок, спілкування з потенційними клієнтами через соц. мережі і так далі.

  На біржі Weblancer постійно з’являються пропозиції про співпрацю в цій сфері:

 • Як бачите, є кілька способів перетворити свою любов до соціальних мереж у прибуткову справу. Нехай ви також будете сидіти по 10 годин на добу на своїх сторінках або спільнотах, тільки вам будуть капати грошики на рахунок.

  Якщо хочете по-простому підробляти, використовуйте заробіток в соц. мережах на Wmmail.

  Успішні люди не упускають жодної можливості та цінують свій час. Навіть година, яка проводиться у соціальних мережах, допоміг би вам підняти трохи грошей. Подумайте про це в черговий раз, глянувши на годинник, коли будете сидіти на Однокласниках, Вк, Фейсбуці та їх аналоги.