Заробіток в інтернеті, чому всі прагнуть до цього?

Зміст

 • Чим хороша віддалена робота?
  • 10 перспективних сервісів для заробітку в мережі

У пошуках хороших вакансій люди все частіше розглядають пропозиції віддаленої роботи.


Заробляти в мережі реально зручно, цікаво і прибутково, проте кожен спосіб потрібно розглядати окремо, адже перетворити підробіток в стабільне джерело прибутку вдається далеко не всім.

Заробіток в інтернеті, чому всі прагнуть до цього? Тому що технології інтернету все міцніше входять в наше життя і цей напрямок є актуальним.

Сидіти вдома і отримувати гроші, це мрія багатьох, яку тепер цілком реально виконати. Навіть якщо ви не готові чомусь вчитися, точно можна знайти місце роботи.

Чим хороша віддалена робота?

Крім зручностей роботи на дому, заробіток в інтернеті не має фінансових стелею. Ви зможете заробляти скільки завгодно грошей, все залежить від вас самих. Також, у вас з’явиться величезний вибір напрямків багато навіть для новачків.

Ніякого начальства, а це значить ніяких зауважень і вказівок. Але кожен день вам доведеться вирішувати самому, чим саме займатися. Також, доведеться управляти своїми фінансами, спілкуватися з клієнтами, вивчати щось нове і так далі.

Бар’єрів у новачка багато, однак, їх цілком реально подолати за кілька днів. Гроші вам будуть переводити на електронні гаманці. Бажано відразу зареєструвати Webmoney, щоб туди отримувати оплату і легко переводити кошти на банківські картки.

Тисячі користувачів інтернету вже перетворили його у власний джерело прибутку, але кожен з них виконує різну роботу.

Деякі коригують тексти, хтось складає і продає музику, займається блоґінгом, копірайтингом, дизайном і так далі. Яке у вас призначення, відомо тільки вам.

10 перспективних сервісів для заробітку в мережі

Щоб ви могли зробити перший крок і підібрати собі гарну роботу, ми вирішили розповісти про 10 перевірених сайтах. Кожен з них здатний приносити дохід, вони перевірені, виплати приходять гарантовано.

Системи абсолютно не схожі один на одного, тому у вас реально є широкий вибір:

 • Online Otvet – на цьому сайті платять за запитання й відповіді. Адміністрація заохочує користувачів за цікаві записи і тим самим наповнює свій ресурс. Можна питати про що завгодно, а відповіді доведеться писати об’ємні і Зміст овні, щоб їх добре оцінили і максимально заплатили.
 • Qcomment – спочатку система призначалася для накрутки коментарів, тому тут працює багато грамотних авторів. Зараз тут теж пропонують писати відгуки і коментарі за гроші, але не так часто. Є багато дрібної роботи, пов’язаної з лайками, репостами і розміщенням реклами на своїй стінці в соц. мережах.
 • Taxi Money – гра з виведенням грошей, де найбільше всяких функцій і нікому не доводиться нудьгувати. Для заробітку ви можете купувати різні автомобілі, тюнінгувати їх, брати участь в гонках, брати окремі замовлення або навіть відкривати власну компанію таксі.
 • IQOption – з допомогою брокера ви можете помножити свої гроші за кілька хвилин. Заходьте на сайт і робіть ставки на те, які курси валют впадуть або піднімуться. У цьому полягає торгівля бінарними опціонами. Розмір ставки і час операції вибирайте будь-який, 300 рублів вам вистачить для старту.
 • BongaCams зарубіжний сайт з еротичними чатами, де зможуть підробити сміливі дівчата і хлопці. Тільки тут можуть додаватися хлопці або навіть пари (в тому числі одностатеві). Влаштовуйте шоу для глядачів і отримуйте за це гроші, Росію можна відключити в налаштуваннях.
 • Wmmail – поштовик створений для новачків, на ньому купа дрібних завдань. Вас будуть просити завантажити гру, поставити класи в ОД, підписатися на розсилку і так далі. Оплата не велика, але є і складні доручення з великими винагородами. Паралельно можна продавати статті в спеціальному магазині.
 • Advego – новачки знайдуть на цьому сайті багато дрібних завдань з найвищою оплатою. Тільки тут можна отримати 5 центів за лайк або 40 центів за запрошення друзів в групу ВК. А взагалі це біржа копірайтингу, де гідні розцінки на тексти. Пишіть статті будь-якої тематики і продавайте.
 • VkTarget – також підходить новачкам, так як завдання тут найпростіші. Всі вони пов’язані з соціальними мережами, а щоб доступна робота завжди була, підключайте всі свої акаунти. Всього 25 рублів потрібно накопичити на балансі для висновку, це робиться протягом дня, а гроші можна замовити прямо на телефон.
 • Skinver – єдина система з даного списку, що пропонує заробіток на автоматі. Після реєстрації на даному сайті, ви зможете завантажити спеціальний софт, який розсилає рекламні повідомлення за списком контактів в Скайпі. Відправляються вони не часто, тому вас не забанять.
 • Platnijopros – підійде для підробітку, так як в місяць на роботу йде не більше 20-30 хвилин. Чому так мало? Тому що приходить 3-4 анкети за 30 днів, а на їх заповнення йде мінімум часу. Зате все просто, в опитуваннях задають загальні питання типу «Де ви працюєте?», відповідати можна як завгодно.
 • Краще не обмежуватися якимось одним сайтом, а спробувати свої сили відразу в декількох напрямках. Тільки так можна буде знайти своє призначення і визначити, що у вас виходить краще.

  Поки ви будете виконувати яку-небудь роботу, програма з сервісу Surfearner буде приносити вам додаткові гроші на автоматі.

  Годі думати про роботу в інтернеті, починайте їй займатися. Кожен сайт з даної статті здатний забезпечити вас віртуальною валютою, а в яких обсягах ви будете її виводити, залежить тільки від активності.