Lunarpro — Гра з виведенням без вкладень

На віддалену роботу не всі знаходять вільний час, але воно і не потрібно, якщо заробляти в економічних іграх.


Досить вкласти трохи грошей і витрачати по 5 хвилин в місяць. При цьому зараз з’являються проекти, де навіть не потрібно робити внесок, і відсутні платіжні бали.

Гра з виведенням без вкладень Lunarpro з’явилася 7 липня 2016 року і швидко почала набирати обертів.

Цікавий дизайн і незвичайний сюжет допомагають привертати увагу гравців. Їм потрібно доставляти вантажі на місяць за допомогою куплених космічних кораблів і будувати на чужій планеті власний космодром.

Заробляй граючись з Lunarpro

Вам точно сподобається цей проект, коли ви зареєструєтесь на ньому і купіть перші космічні кораблі.

На старті надається бонус, плюс до цього, в залежності від обраної боку, ви отримаєте ще 10 рублів або по 20 копійок за кожного запрошеного гравця.

Але це ще не всі особливості гри:

  • 100% на висновок;
  • поповнення будь-якими способами;
  • обмінник +5%;
  • реферальна програма 5%;
  • ракети працюють за 30 днів;
  • виводити можна гроші без вкладень;
  • мінімалка для виводу 1 рубль;
  • немає платіжних балів;
  • миттєвий вивід на Payeer.

В першу чергу необхідно подбати про видобуток вантажів. Їх приносять автоматично космічні судна. На перші кораблі гроші надаються адміністрацією, але краще купувати більш дорогі космольоти, так як вони швидше окупаються:

Під кожен корабель потрібно покупка стартового столу, він коштує 10 рублів. Корпорація NASA і Роскосмос випускають різні види кораблів, але суть від цього не змінюється. На складі потім збирається вантаж:

Вантаж обмінюється на припаси, а вони потрібні для отримання мінералів. Тільки спочатку вам потрібно буде побудувати житловий модуль. Саме мінерали обмінюються на гроші, тому без нього не обійтися. Щоб побудувати житловий модуль потрібно 15120 вантажу і 8 енергії:

Енергія створюється на електростанції, для її будівництва потрібно ще 21600 вантажу. Все це реально побудувати за пару днів взагалі без вкладень. Після цього, можна на автоматі заробляти гроші, обмінюючи мінерали на гроші:

Але це ще не весь функціонал доступний гравцям. На поверхні є інженерний модуль і лабораторія, в яких виробляються полімери і мікрочіпи. Їх також можна продавати, курс більш вигідний. По рублю отримуєш за продаж 3800 полімерів або за 1600 мікрочіпів.

У командному центрі ви знайдете додаткові розділи:

Зареєструйтесь прямо зараз, щоб почати будувати космодром на місяць за рахунок бонусів. Гра цікава, її продовжують покращувати, але найголовніше, що умови вигідні і виплати чесні.

Всім шанувальникам інвестиційних ігор ми також рекомендуємо грати на Golden Birds і Golden Tea.

Нові економічні ігри, такі як Lunarpro підходять не тільки для вкладень. Поки що про них мало хто знає, можна залучити безліч рефералів і отримувати стабільні відрахування за їх депозити. Починайте будь-якими способами і грайте в задоволення, отримуючи реальний прибуток.