Інвестиційна гра West-money

Зміст

  • Гра з виведенням грошей West Money
    • Азартні ігри на West Money

Хочете вигідно вкласти гроші і не витрачати час на довгий навчання? Тоді вам варто звернути увагу на ігри з виведенням коштів. Сьогодні їх створено багато, тому у вас є величезний вибір.


Крім популярних проектів Shopempire і Goldenbirds, є чимало інших цікавих ігор, а щоб знизити ризики, краще потроху вкласти в різних системах.

Інвестиційна гра West-money пропонує поринути у часи дикого заходу, коли кровожерні розбишаки й ковбої грабували чесних людей. Користувачі цього проекту повинні створити власний загін захисників, які зможуть протистояти злочинцям і мародерам.

(гра закрита)

Гра з виведенням грошей West Money

Після реєстрації у цій грі ви можете використовувати бонусні 3000 золота, а також поповнити свій рахунок, щоб швидше збирати більший прибуток. У розділі поповнення балансу, вам буде потрібно ввести суму депозиту та онлайн калькулятор одразу порахує, скільки золота ви отримаєте за це:

ввод денег West Money

Отже, вклавши всього 100 рублів, ви отримуєте 20 000 золота + 3000 бонус за реєстрацію, разом у вас 23 000 одиниць золота. Що можна купити на ці гроші? Вирушайте в розділ для найму нових стрільців у ваш загін:

West Money

Тут вам буде запропоновано декілька типів персонажів, за різною вартістю. Зверніть увагу, що кожен з них приносить різне кількість чеків за годину:

На 23 000 найкраще купити чотирьох ковбоїв і трьох товстунів. Загалом, вони будуть приносити вам близько 2400 чеків кожна година – це 24 золота. Зібрати чеки легко, для цього потрібно натиснути всього одну кнопку:

Далі вам потрібно зайти на вкладку для переведення в готівку чеків і перевести їх в гроші:

Золото автоматично конвертує в рублі і ви отримаєте їх на баланс, з якого можна замовляти висновок. Отримати гроші можна тільки на Payeer і суму, яка не перевищує 10% від внесків. Щоб вивести всі гроші, потрібно залучати рефералів.

Азартні ігри на West Money

Золото у цій грі можна використовувати не тільки для покупки стрільців. На нього ви можете грати в прості азартні ігри, наприклад, в КНБ, орел і решка, кістки та інші.

У всіх іграх прописуються правила, тому ви швидко розберетеся, що потрібно робити. За рахунок цих ігор, можна виграти багато золота і потім купити на нього стрільців.

З’явилася гра West Money не так давно, але уваги цього проекту приділяє величезна аудиторія користувачів. Крім цікавого інтерфейсу і азартних ігор, тут вас чекають різноманітні конкурси і бонуси, що тільки збільшить ваші доходи.