Кейс від безіменного джедая бінарної біржі. 24127,84$ за 6 тижнів

Якщо ви ще не встигли попрацювати з діректом – варто почати. Для грошової ніші в рамках РУ трафіку – це один з найбільш перспективних траффиков на сьогоднішній день.

Почнемо! Результати роботи за півторамісячний період за тематикою трейдинг бінарними опціонами:

 • Кейс: Неймовірно, але факт – або 24127,84$ на «Директе»
 • Оффер: компанія Binomo (брокер бінарних опціонів)
 • Програма-партнерка: BinPartner. На біржі – з 2014р. Це досить молоді, але дуже амбітні хлопці, які швидко і впевнено завойовують на біржовому ринку свою нішу.
 • Прибуток: 24127,84$
 • Витрачено: 800000 руб.
 • Чистого доходу: 14 500$
 • Джерело трафіку: Яндекс.Директ
 • Час тестування: 6 тижнів

До того, як я вирішив обрати конкретно цей варіант використання трафіку, я прийняв рішення все ж порадитися з колегами, які вже займалися роботою з таким оффером + мав розмову зі спецами партнерської програми, які, загалом-то, лише дали додаткові підтвердження моїми припущеннями.

У підсумку я, як справжній джедай, був свідомо налаштованих на успіх, незважаючи на можливі труднощі. І підійшов до цього питання дуже серйозно.

много долларов

Формування та налаштування кампанії в Яндекс-Директе

У зазначеному кейсі я вирішив розглядати найбільш важливі параметри аудиторії, а ще – суперважные нюанси налаштувань кампаній в Директе.

У тому випадку, коли ви зможете налаштувати свою кампанію таким же чином – можете придбати лопату пообъемистее, що гроші посипляться на вас буквально, як з рогу достатку ??

Що слід відзначити в першу чергу, коли ви налаштовуєте кампанію в Яндекс.Директе

Широко використовуйте всі можливі запити (низькочастотні) тієї ніші, яку ви обрали. І за допомогою здійснення таких елементарних дій – клік може обходитися в якісь копійки в порівнянні зі входом в спеціальне розміщення, коли вартість кліка вже перевалює за 1000 руб., а перші з місць у спеціальному розміщенні будуть обходитися вже взагалі в 2500 руб., що, як я вважаю – ні що інше, як самий що ні на є грабіж!

Для новачків, які тільки вступили на шлях вебмастеринга, які, може бути, теж читають цю публікацію, я залишу посилання на WordStat Яндекса.

Вбийте слово або ж – цілу фразу в рядок пошуковика по вашій тематиці та зверніть увагу на те, яких запитів з’являється менше, але які, тим не менш, безпосередньо пов’язані з тематикою, що вас цікавить, – і активно працюйте з ними.

Далі, на чому я хотів би окремим пунктом зупинитися – це тематика ЦА бінарних опціонів. Не можу вам сказати, що вона дуже специфічна, але мені таки вдалося тут вловити головне – хто приносить мені необхідний результат, тобто мої гроші.

ГЕО
Спробувавши пропрацювати весь СНД, я без праці зрозумів, що краще всього – конвертится Росія. Потім слід Україна, на третьому місці – Казахстан і, мабуть, на цьому все.

Але щоб описана мною коротко картина стала для вас більш чіткою, я розповім вам, що РФ трафік в 5 разів конверсії випереджає Україну. Казахстан і Україна в цьому плані знаходяться один з одним майже поруч.

Але і Росія – дуже маленька країна. Її я теж поділив на частини і розгледів в розрізі, де ж начинки буде найбільше. Взагалі, однією з найважливіших умов при роботі з яким-небудь трафіком – ніколи не слід працювати з ЦА, як з тієї котлетою, всередині якої знаходиться незрозуміле вміст. Слід розрізати – і подивитися, з чого вона складається.

Що виходить:
Абсолютний чемпіон – це, звичайно – Москва і МО.
На другому місці – Санкт-Петербург і Ленінградська область.

Далі за списком ідуть ГЕО, що продемонстрували не настільки круті показники, але для того, щоб ви могли приблизно розуміти сформовану картину, ось вони:

Демографія:

1. Вік
Що стосується віку, то я отримав дещо несподівані для себе дані, які пояснили багато. Найбільшу активність виявляли люди вікової категорії від 45 років і старше. Несподівано, правда? ??

Далі по низхідній:

 • З 18 до 24
 • З 25 до 34
 • З 35 до 44
 • Чому я сказав, що отримав якесь пояснення? Все просто – багато моїх знайомих поділилися зі мною сумним досвідом роботи з фінансовою сферою. На їхню думку, вони проводили роботу з аудиторією, що знаходиться на самому піку фінансового благополуччя – і, тим не менш – ефекту було дуже мало. Ця ніша нікому взагалі нецікава – так стверджували вони ??
  А з’ясувалося, що ми лише маємо величезну кількість абсолютно незадіяного трафіку. І все.

  2. Підлога
  Чоловіча.

  3. Час доби
  Має сенс застосовувати діапазон з 11:00 до 00:00. Активність в цьому випадку буде більш-менш рівномірною. А пік припадає по моєму досвіду – на 17:00.

  На завершення я відзначу той момент, що приємним є момент, коли ви поставили певну мету і досягли її в той де самий день, в який був проведений запуск реклами.

  Тобто – налаштувавши коректним чином кампанію, ви зможете отримати профіт в цей же день. А до подібного результату буде прагнути кожен вебмастер.

  P. S.
  Для проходження модерації оголошень в Директе – вам буде потрібно вказувати в оголошенні той момент, що представлений брокер – функціонує не в РФ. Наприклад, можна відзначити: “Європейська платформа”.

  Вам знадобиться надати гарантійний лист, форму для якого ви можете отримати у модераторів.

  Ваше гарантійний лист заповнюйте за прикладом (https://yandex.ru/support/direct/required-docs-rules/letter-of-guarantee.xml) і обов’язково посвідчує його у нотаріуса. Потім просто відправте оголошення на проходження повторної модерації.

  ПІДСУМКИ
  Я як працював, так і продовжую вести роботу з багатьма офферами. У сфері бінарних опціонів мене привабила конкретно швидкість віддачі.

  Враховуючи виконану роботу і невірні спочатку напрямки зливу, а їх, до речі, було не так уже й мало, на виході я маю профіт, що вдвічі перевищує первинні вкладення. Це, без сумніву, – вражає.

  Вибір партнерки. Само собою зрозуміло, що це була не перша-ліпша мені на шляху компанія. Я робив вибір, орієнтуючись на відгуки перевірених людей, про що я жодного разу, як ви самі можете поміркувати – не пошкодував.

  У мене не виникло проблем з виведенням коштів, затримок та інших можливих зволікань. Все відбувається дуже чітко і професійно.

  Сподіваюся, що моя праця не буде марною – і для кого-то буде корисним цей матеріал і кейс. В період старту своєї кар’єри я б невимовно радів подібної інструкції. Можливо, що мій дохід виявився б тоді ще вдвічі вище:) Всім бажаю тільки профітів!