Продаж неиндексируемых посилань

У пошуках підходящих способів монетизації своїх сайтів, більшість вебмайстрів відразу ж відмовляються від продажу посилань.


Чому? Тому що це позначається на оптимізації, та й ризикувати попаданням сайту під фільтри, нікому не хочеться. Але рішення є, ви можете продавати неиндексируемые посилання.

Продаж неиндексируемых посилань пропонується невеликою кількістю сервісів, а найкращий з них – це Linkwall. На цій біржі можна додати будь-який майданчик і отримати спеціальний код.

Після його установки на сайті буде відображатися блок з посиланнями, а кожен бажаючий зможе придбати місце без вашої участі.

Монетизація сайту через Linkwall

Відразу напрошується питання, а кому потрібно купувати не індексуються посилання? Блок, в якому розташовуються посилання, виглядає як контекстна реклама, а це може приносити додатковий трафік. З метою збільшення відвідуваності своїх майданчиків, на вашому сайті будуть замовляти рекламу, а найголовніше, що вам для цього не доведеться нічого робити.

Блок з посиланнями буде відображатися в тому місці сайту, де ви його встановіть. Посилання не індексуються пошуковими системами, тому не переживайте, що майданчик піде під фільтри.

Як це працює?

Коли ви роЗміст ите код від Linkwall на своєму майданчику, з’явиться додатковий блок, в якому буде знаходитися певна кількість посилань:

Linkwall

У налаштуваннях можна вказати, скільки посилань буде додано в блоці на вашому сайті. Як бачите, під списком посилань розташована посилання «Купити посилання». Якщо рекламодавець перейде з нею, йому буде представлена ціна і форма для додавання своєї посилання:

Оплата проводиться через Webmoney. Ваша участь у цьому процесі не потрібно, після оплати посилання автоматично додається в блок на вашому сайті.

Як довго вона пробуде в блоці, залежить від активності інших покупців. Як тільки рекламодавець оплачує розміщення посилання, вона встановлюється на перше місце, а та посилання, яка була на останньому місці, зникає. Коли сайт має величезну відвідуваністю, продаються посилання швидко, тому за них краще встановлювати не велику плату.

Заробляти на неиндексируемых посиланнях не складно, а найголовніше, що в систему приймаються будь-які сайти, навіть на безкоштовному хостингу.

Спробуйте роЗміст ити блок від Linkwall на своєму сайті і цілком можливо, що багато хто захоче платити вам за додавання посилання. А з кожного продажу ви будете отримувати 80% від суми (20% комісія системи).