Видобуток трафіку з пошукових роботів Instagram

Хороші гроші в інтернеті заробляють користувачі, які навчилися добувати трафік.


З цією метою створюються блоги, просуваються сайтів в пошукових системах, запускаються Email розсилки і розробляються інші майданчики. За рахунок величезної популярності, соціальні мережі теж стали якісним джерелом трафіку.

Останнім часом величезною популярністю почав користуватися Instagram. Якщо ви зареєстровані там, то повинні були помітити, як приходять сповіщення про підписку різних магазинів, компаній і спамерів.

Все це робиться для залучення трафіку з Instagram, як показує практика, це непоганий варіант.

Арбітраж трафіку через Instagram

Із соціальних мереж можна отримувати масу трафіку, але вручну спамити занадто складно і трудомістко.

Навряд чи ви встигнете за кілька годин підписатися на безліч профілів, постійно заповнювати нові акаунти, лайкати фотографії і так далі. Видобуток трафіку з пошукових роботів Instagram, ось що дає хороший результат.

Навіть не думайте, що який-небудь директор компанії сидить і натискає кнопки на телефоні, щоб привернути до себе на сайт потенційних клієнтів.

Для цього вже створені всі необхідні інструменти. Якщо ви вирішите добувати трафік з Instagram, скористайтесь трьома корисними інструментами та виконайте три важливих кроки:

  • Створення записів – для початку потрібно обзавестися профілями, які будуть використовуватися в якості ботів. Instagram реєстрація через комп’ютер можлива, але постійно запускати нові майданчики, та ще й підтверджувати номер телефону занадто складно. Набагато простіше купити готові профілі на Buyaccs:
  • Розкрутка акаунтів – жодна людина не зацікавиться спамерським профілем, тому доведеться робити їх природними. Для цього знадобиться накрутка передплатників в Instagram. Також, потрібно наповнювати бот-акаунти фотографіями. Добре, що для цього теж створено корисний сервіс під назвою Dubldub, але їм безкоштовно користуватися можна тільки тиждень:
  • Коли у вас зібрана база якісних профілів, залишається запустити массфоловінг. Можете пошукати підходящі сервіси для цього, але кращий інструмент це програма InstaTool PRO. Коштує вона 1000 рублів, час використання необмежено, оновлення безкоштовні. Також у неї є безкоштовна версія, але в ній можна використовувати тільки один аккаунт і доступні функції:
  • Виконавши три простих кроки і використовуючи кілька якісних інструментів, ви почнете добувати трафік в Инстаграме. Як бачите, це не складно і можна обійтися без витрат.

    Якщо у вас є основний профіль, який використовується для подання інформації клієнтам, використовуйте розкрутку в Instagram без накруток.

    Навіть якщо у вас немає бізнесу, можна лити трафік з Instagram на партнерки. Це теж досить прибутково, але вибирати партнерські програми потрібно ретельно, адже не скрізь приймаються таке джерело. У цьому плані, партнерські програми з СМС підходять ідеально.