Як поліпшити відео?

В сучасному інтернеті поступово змінюються тенденції і якщо кілька років тому люди шукали текстові дані, то тепер вони воліють переглядати відео.


Високошвидкісний інтернет дозволяє без праці переглядати відео навіть в хорошій якості, але як бути, якщо ролик низької якості? Його необхідно поліпшити.

Як поліпшити відео? Зробити це можна за допомогою спеціальних програм. Ними користуються для заробітку в інтернеті на відеомонтажі.

Платити не потрібно, безкоштовний софт відмінно справляється з цим завданням, а якщо потрібно, то можна буде скористатися ще і додатковими функціями.

Яка потрібна програма, щоб поліпшити відео?

Їх усього розмаїття відео редакторів ми зупинимося на ВидеоМастер. Універсальний редактор відеороликів, який часто знадобиться досвідченим користувачам.

З його допомогою можна не тільки поліпшити відео, але і виконати ряд інших функцій:

  • легко додати відео Вконтакте і на YouTube;
  • змінювати формат відео файлів;
  • підганяти ролики під певні пристрої (на вибір більш 320 варіантів);
  • можна редагувати окремі частини ролика;
  • обрізка і склеювання фрагментів;
  • вилучення звукової доріжки;
  • накладення логотипів і написів.

Це і багато іншого допомагає зробити всього одна проста програма. Інтерфейс у неї простий, а також вона здатна обробляти відео в пакетному режимі:

Після установки утиліти, натискайте кнопку «Додати» і завантажуйте всі відео файли. На вбудованому плеєрі можна їх переглядати, а в нижній частині відображаються параметри відео.

Щоб поліпшити відео, потрібно перейти в пункт «Ефекти» і вибрати «Покращення». Відкриється ось таке вікно, де можна включити комплексне поліпшення:

Виставляєте необхідні налаштування і тиснете «Застосувати». Залежно від тривалості відео, потрібно почекати, поки програма поліпшить відео і після того воно стане доступним для перегляду. Залишається тільки оцінити результат і зберегти ролик.

З допомогою ВидеоМастер можна накладати звук на відео, а це відкриває вам ще одну можливість заробітку на накладення звуку на відео.

Все дуже просто і ви сумніваєтеся, що дана програма здатна внести серйозні зміни? Не робіть поспішних висновків, спробуйте її в справі і ви зрозумієте, що це один з кращих відео редакторів, так як крім поліпшення відео, він відмінно справляється і з іншими завданнями.