Як створити WMR, WMZ, WMU гаманці?

Зміст

 • Як створити новий гаманець Webmoney?
  • Як заробити WMR?
  • Як заробити WMZ?

У всьому світі люди користуються електронними грошима, але тільки в Росії і в кількох найближчих країнах, використовують платіжну систему Webmoney.


Сьогодні, ця валюта є найбільш популярною в Рунеті і до неї підключаються майже всі сервіси та інтернет-магазини.

Відкрити гаманець в цій системі легко, реєстрація Webmoney займає лише кілька секунд. А після її проходження, ви можете створити скільки завгодно гаманців, під різну валюту. Як створити WMR, WMZ, WMU гаманці? Зараз ми вам детально розповімо, як це зробити.

Як створити новий гаманець Webmoney?

В залежності від того, як саме ви використовуєте платіжну систему, через сайт або з допомогою клієнта, процес створення гаманця відрізняється:

1. Створення гаманця через сайт.
Коли ви пройдете реєстрацію, у вашому профілі буде відображатися інформація і посилання для створення гаманців «Можна створити»:

создать кошелёк WM

Вам потрібно перейти за цим посиланням і після цього вибрати, для якої валюти створюється гаманець:

кошельки вебмани

Навпроти кожного варіанту зазначено, еквівалентом якої валюти, є те чи інше позначення електронного гаманця.

2. Створення гаманця в програмі.
Створювати гаманці через Keeper також просто. Після запуску програми, необхідно зайти в меню і перейти до пункту створення гаманців, як це показано на зображенні:

На наступному кроці вам потрібно вибрати валюту для нового гаманця (підказки теж є):

На відміну від використання сайту, тут можна давати назву гаманцях. Це не найкорисніша функція, але може стати в нагоді.

Як заробити WMR?

Якщо ви тільки починаєте знайомство з електронними гаманцями, то напевно не знаєте, що в інтернеті можна легко заробити гроші на них. Для новачків створені спеціальні системи, що дозволяють одержувати гроші за виконання елементарних завдань.

Заробити WMR ви можете на сайті Seosprint.

Ця система пропонує кілька способів заробітку, але найкращий – це виконання завдань. Після реєстрації перейдіть у відповідний розділ та виберіть відповідне завдання:

Натиснувши на одну з них, вам показуються детальні вимоги щодо виконання:

Виконуєте всі пункти, потім надсилаєте звіт рекламодавцеві, і на ваш баланс зараховуються гроші. У розділі Отримати гроші, ви зможете замовити виплату на WMR гаманець.

Як заробити WMZ?

Еквівалент долара можна також легко заробляти, через систему Wmmail.

Зареєструватись на цьому сайті можуть лише ті, у кого є гаманець Webmoney. Після реєстрації, також переходите до завдань:

задания wmmail

Також як і в попередньому варіанті, вам необхідно натиснути на будь-яке завдання, щоб ознайомитися з інструкцією виконання:

Завдань у системі багато і переходи на сайти з пошукових систем – це далеко не єдиний їхній вигляд. Вимоги у завданнях можуть бути наступні:

 • написати відгук;
 • завантажити якийсь файл;
 • додати користувача в друзі Вконтакті;
 • поставити лайки;
 • зробити ретвіти і репости;
 • подивитися відеоролик.

Вся робота проста і навчання не потребує, так само як і вкладів. Навіть якщо ви новачок, легко зможете заробити. На Wmmail, чим вище у вас рейтинг, тим більшу суму можна виводити миттєво.

Коли заробите WMR або WMZ, зможете легко обміняти їх на інші валюти, наприклад, WMU, щоб потім зручніше було виводити гроші на карту. Настійно рекомендуємо не користуватися стандартними інструментами обміну, а шукати більш вигідні курси, через BestChange:

wmz на wmu

Знаходьте обмінник з найвигіднішим курсом (знаходиться на першій сходинці), переходьте на нього і обмінюєте валюту. Все гранично просто, а через BestChange ще можна знайти вигідний курс, для перекладу з Webmoney на банківську карту.