Як видалити людини з чорного списку?

Зміст

  • Як видалити з чорного списку Вконтакте?
    • Як видалити з чорного списку в Однокласники?

Соціальними мережами зараз користуються всі, але не всі розбираються в кожній функції цих проектів.

Всі мережі підтримують функцію “чорного списку”, куди можна додавати інших людей. Не важливо, вони розсилали спам, пропонували вам що-небудь або погрожували, навіть якщо користувач просто вам не подобається, його можна додати в чорний список.

Як видалити людини з чорного списку? У будь-який момент можна прибрати користувача зі списку заблокованих пристроїв, виконавши кілька простих дій.

В залежності від того, який соц. мережею ви користуєтеся, інструкції різні. Щоб було простіше розібратися, ми склали пару інструкцій для Вконтакте і Однокласники.

Як видалити з чорного списку Вконтакте?

На блозі Workion є стаття про те, як видалити передплатників. При цьому всі вони потрапляють в чорний список.

Якщо користувач доданий в НС, то переглядати інформацію з вашої сторінки він не зможе (тільки основну):

Прибрати людину з чорного списку Вконтакте не складно. Для цього потрібно перейти до нього в налаштуваннях:

Якщо ви спочатку додавали людини в передплатники, а вже потім у чорний список, то після видалення він повернеться в передплатники. Щоб його там не виявилося, потрібно почекати хоча б кілька днів і після цього прибирати його з НС.

Як видалити з чорного списку в Однокласники?

Перед тим як представити вам інструкцію по видаленню з НС, спочатку хотілося б розповісти, як додати в чорний список на Однокласниках.

Щоб зробити це, потрібно вибрати користувача і почати писати повідомлення:

Це необхідно зробити, щоб відкрилися діалоги, звідки можна швидко заблокувати людини:

Він миттєво додається в чорний список, а ви можете це перевірити або відразу видалити його звідти. Щоб зробити це, повертайтеся на свою сторінку і натисніть «Ще», там є посилання для переходу в НС:

Потім ви побачите всіх людей, яких коли-то заблокували. Залишається навести на них вказівник миші і натиснути «Розблокувати»:

Все, тепер користувач вилучений з чорного списку на Однокласниках і можна продовжувати з ним спілкуватися.

Всі активні користувачі Вконтакте і Однокласниках, повинні знати про заробіток в соціальних мережах (ніяких внесків не потрібно).

Видалити з чорного списку на Однокласниках або Вконтакте легко, це займає менше хвилини. Але не забувайте, з якої причини людина туди потрапляє, може бути і не варто його прибирати з НС, щоб не стикатися з неприємними ситуаціями повторно.