Гра з виведенням грошей Cleverfarm

У більшості випадків, користувачі відмовляються від вступу до системи, де потрібно вносити свої гроші.


Найчастіше це пов’язано з відсутністю довіри і гарантій, що гроші повернуться. Але є такі проекти, які працюють давно і стабільно, вкладаючи гроші в них, ви нічим не ризикуєте.

Гра з виведенням грошей Cleverfarm, є відмінним прикладом такого проекту. Кожен гравець на цьому проекті, починає свою кар’єру з звичайного фермера, але при цьому отримує можливість розвиватися і навіть стати народним обранцем.

Звичайно, доведеться активно грати і зробити деякі вклади, але зате це значно цікавіше, ніж безліч інших видів роботи в мережі.

Заробіток на Cleverfarm

Працює система Cleverfarm більше 500 днів, а гравці вже отримали близько 50 000 рублів. Майже 8000 користувачів, які вже скористалися цією грою і почали отримувати гроші, у вас є реальна можливість стати одним з них, виконавши просту реєстрацію.

Коли пройдете реєстрацію, потрібно поповнювати свій рахунок, щоб купувати тварин. Курс ігрової валюти майже еквівалентний рубля (1=0.93), а ціни на тварин ви можете дізнатися у вкладці «Ринок»:

Також на ринку можна зайти в торгові ряди, де продаються і купуються різні ресурси:

Як бачите, тут є кнопки для продажу і покупки, тому реалізувати ресурси, які ви отримаєте від своєї ферми, буде зовсім не складно.

Вносити перші гроші теж легко, для цього система інтегрована з сервісом Interkassa, де передбачені всі платіжні системи та переклади з банківських карт. На вебмані і телефон можна отримати виплати з системи, в напівавтоматичному режимі. Для інших варіантів виведення передбачений ручний режим.

Але відразу ж вводити гроші не обов’язково, так як після реєстрації ви зможете безоплатно отримати свинарник з одним поросям.

Відвідайте сторінку «Господарство», де у вас повинно відображатися те ж саме. З однієї свині багато ресурсів виділяти не вийде, тому краще відразу розширюватися. Також на вашій фермі буде рости трава, яка підходить для корму тварин.

Збирати її можна безкоштовно, для цього є спеціальна кнопка:

Після тривалого відгодівлі тварин, їх можна надсилати на м’ясокомбінат, щоб отримувати прибуток (коли вага перевищує 10 Кг.). Щоб доходи були більше, обов’язково влаштуйтеся на віртуальну роботу. Для різних заводів потрібні співробітники з встановленою оплатою:

Звичайно, на самому початку вам буде складно розвиватися, але коли ви у всьому розберетеся, зрозумієте, що це гранично проста гра. В інтернеті про Cleverfarm можна знайти масу позитивних відгуків, проект дійсно працює і платить. Спробуйте скористатися сервісом та отримайте можливість заробляти граючи.