Нічим платити кредит, що робити?

Зміст

  • Де взяти грошей на погашення кредиту?
    • Як завжди платити кредит вчасно?

Всім важко жити, тому не варто скаржитися, що вам постійно не вистачає грошей.


Люди змушені брати кредити, так як заробити відразу велику суму досить проблематично, а віддавати її частинами набагато зручніше. Ось тільки можуть з’явитися проблеми, якщо втрачені гроші, витрачені або з роботою труднощі.

Нічим платити кредит, що робити? З будь-якої ситуації є вихід, тому, найголовніше не панікувати.

За невиплачений кредит лише в рідкісних випадках можуть дати термін, тому не переживайте. Звичайно, краще не допускати прострочення, так як з’являться зайві відсотки, пеня та інші додаткові виплати, однак, іноді це неминуче.

Де взяти грошей на погашення кредиту?

Найпростіший спосіб – звернутися до близьким людям і попросити в борг. На жаль, не у всіх є можливість позичити гроші, тому частіше використовується другий варіант, це отримання додаткового кредиту.

Зараз працює маса фінансових організацій, в яких можна взяти кредит навіть з поганою кредитною історією.

В майбутньому доведеться платити два кредиту, як я впораюся? Беріть невелику суму, якої вам не вистачає для разового платежу. З першого доходу ви його відразу погасіть, а якщо буде зручніше, виплачуйте його невеликими частинами.

Якщо в реальних банках вам відмовляють, спробуйте оформити терміновий позику до зарплати від MoneyMan.

Інтернет може стати вирішенням вашої проблеми, так як зараз на багатьох сайтах доступно оформлення невеликого кредиту онлайн. Що для цього потрібно? Скрізь різні вимоги, де потрібен електронний гаманець, де-то довідки про доходи, де-то підтвердження з місця роботи.

Позики без застави вигідно, швидко вже допомогли багатьом людям вчасно заплатити по кредиту.

Якщо ж і в мережі вам ніхто не погоджується надати позику, вирушайте в банк, де брали кредит і пишіть заяву на реструктуризацію боргу.

У більшості випадків фінансові організації йдуть назустріч клієнту (вони ж хочуть повернути гроші, а так у них є можливість підвищити відсоток). Вам зроблять перерахунок та встановлять нові правила виплати (найімовірніше, доведеться виплачувати ще більше).

З одного боку це кардинальні заходи, з іншого боку, це краще, ніж ховатися від колекторів або шукати незаконні способи добування грошей.

Як завжди платити кредит вчасно?

Вам би не довелося читати цю статтю, якщо б була фінансова подушка і можливість завжди взяти гроші зі свого рахунку.

Відкрити накопичувальний рахунок у банку або депозит досить складно, але ви можете підробляти в інтернеті. Навіть якщо ваш прибуток складе 500 рублів на добу, чому б цим не скористатися?

Тільки уявіть, у вас платіж 3000 рублів, ви 6 днів в місяць працюєте онлайн і забуваєте про погашення боргу. Варіант відмінний, а з чого почати ми розповідали у статті «Як заробити 500 руб. в день».

Там описуються різні способи, вибирайте те, що вам підходить, і не забудьте спочатку відкрити електронний гаманець. До речі, з віртуального гаманця (Webmoney, Яндекс, QIWI або Payeer) можна напряму погашати кредити, тому вам не доведеться їх виводити, відносити в банк і так далі.

Якщо ви зацікавилися онлайн роботою, але нічого в цьому не розумієте, починайте з поштовиків – це найпростіший вид заробітку в мережі.

Проблеми з кредитами нерідко вибивають з колії і штовхають людей на різні дії. А якби ви почали раніше працювати в інтернеті чи правильно управляли своїм бюджетом, у вас би не з’явилося труднощів, при виплаті заборгованості.

Прострочений кредит – це урок життя, робіть висновки і думайте про своє майбутнє.