Осінній марш — нова акція Taxi Money

Зміст

  • Як отримати автобус в Таксі Мані?
    • Здача таксі в оренду

З допомогою економічних ігор, реально створити відразу кілька джерел пасивного прибутку і непогано заробляти.


Не перший рік я користуюся різними проектами і отримую з них стабільні виплати. Більше всього приносить гра Таксі Мані, в яку я раджу всім вступити, до того ж там постійно проводяться акції.

Осінній марш – нова акція Taxi Money, під час якої лунають додаткові бонуси до депозитів і дарують новий вид транспорту-Автобус.

Є і інші оновлення в грі, про них ви зараз дізнаєтесь. Гра продовжує розвиватися, все більше нових функцій, краща гарантія тривалої роботи проекту.

Як отримати автобус в Таксі Мані?

Пасажирський рахунок – це платіжні бали, як і у всіх інших іграх, вони видобуваються через партнерську програму (залучення рефералів). Крім цього, гравцям доступний заробіток в місті Taxi Money, що дозволяє виводити кошти і нікого не запрошувати.

Замовлення приносять мало грошей, тому додали автобус:

З них стають доступні найвигідніші замовлення, так і відправляти автобус потрібно 1-2 рази на день. Це дуже зручно, коли у тебе багато автомобілів, йде дуже багато часу на їх відправку через місто. Купити автобус неможливо, його дають безкоштовно у вигляді бонусу, при поповненні рахунку від 5000 рублів:

Гравці отримують не лише автобус, але і значний бонус до депозиту. При внесенні 5000 рублів, додатково нараховується 2000 рублів, заодно купіть собі кілька машин 4 і 3 рівня:

Триватиме акція до 30 вересня. Кожен власник автобуса автоматично стає конкурсантом розіграшу 250 000 рублів. Поки анонсу з конкурсом не було, але як це зазвичай буває, повинно бути декілька призових місць.

Здача таксі в оренду

Ще одна новина з’явилася в офіційному блозі Taxi Money. Нову функцію планують додати найближчим часом. Вона також покликана полегшити заробіток на сайті і поставити його на автомат.

Техогляд оплачується власником машини, ліцензія залишається у таксистів.

Кожен бажаючий зможе виставити свій автомобіль в спеціальний каталог оренди. Користувачі, у яких немає автомобіля з високим рівнем, вибирають транспорт з каталогу і відправляють заявку.

Після схвалення, авто видається під управління іншому користувачеві, щоб він виконував замовлення. Прибуток з них поділяється порівну між таксистом і власником машинки.

Співпраця вигідна для обох сторін, головне, щоб таксист був активним. Якщо власника автомобіля не влаштує активність, він може в будь-який момент відкликати транспортний засіб.

Здавати в оренду машини можна як окремих гравців, так і компаніям. Нова функція дозволяє додати ще один автопарк.

Використовуйте всі 4 способи заробітку в Taxi Money, щоб гра приносила максимум прибутку.

Проект Таксі Мані вражає своїми масштабами і не перший рік проводить стабільні виплати. Сам активно граю і чекаю, коли нарешті з’явиться можливість здавати авто в оренду, так як машинок багато, але часу на виконання замовлень не бракує.