Реклама сайту через тести Seosprint

Збільшити відвідуваність сайту через кликовые спонсори можна з мінімальними витратами, але багато хто цим не користуються, так як вважають одержуваний трафік не якісним.


Ви з їх числа? Тоді вам потрібно навчитися правильно користуватися цими сервісами. Наприклад, використовуючи тести на Seosprint можна отримувати переходи з пошукових систем.

Реклама сайту через тести Seosprint дещо відрізняється від звичайного серфінгу або листів. Витрати в цьому випадку будуть трохи вище, зате результатом ви будете задоволені.

Крім того, що можна отримувати трафік з пошукачів, кожен виконавець буде реально читати інформацію на сайті і проведе на ньому достатньо часу, щоб поліпшити поведінкові фактори.

Як створити тест на Seosprint?

Для цього вам потрібно зайти в свій аккаунт на цьому кликовом спонсора і перейти в розділ з оплачуваними тестами:

Після цього відкриється форма, в якій ви зможете задати всі вимоги виконавцям і встановити питання з варіантами відповідей. Щоб було зручно пояснювати, ми розділили форму на 3 частини:

Заголовок можна зробити будь-який, а в інструкції у вас повинно бути детально описано, що потрібно від користувачів.

Як бачите, для прикладу ми склали опис з необхідністю переходу в Google і пошуку нашого блогу. Таким чином, ми отримаємо тільки пошуковий трафік по одному із запитів. Налаштування тут краще не чіпати, щоб вартість реклами не збільшилася.

Тепер переходимо до другої частини форми створення тесту, де потрібно придумати питання:

Трьох питань цілком достатньо, але при їх складанні вам необхідно зробити все так, щоб користувач виконав переходи по сайту і провів не менше хвилини на ресурсі.

Поки він буде шукати інформацію про способи заробітку на головній, вважати кількість рубрик і перевіряти Skype, часу для поліпшення буде достатньо. Як бачите, правильну відповідь прописується окремо, але потім вони перемішуються.

Заключна частина форми з тестом – це налаштування фільтрів. Щоб виділити цільову аудиторію, ви можете цим скористатися, але за це доведеться доплатити:

Вказуєте необхідні параметри і тиснете Зберегти. Потім ви будете направлені до списку створених тестів, де вам потрібно надіслати ваш тест на перевірку:

Як тільки модератор виконає перевірку, поповнюйте рахунок тесту та отримуйте якісні переходи на ваш сайт, реальними людьми.

Реклама в тестах на Seosprint обходиться недорого, але дозволяє домогтися гарних результатів. Всі переходи з пошукових систем, виконавці реальні і при вивченні інформації вони можуть зацікавитися вашою майданчиком.

Спробуйте витратити на тести 100-200 рублів, це невеликі гроші, а оцінивши результати, ви обов’язково продовжите цим користуватися.