Як отримати токени bongacams?

Зміст

 • Безкоштовні токени для Bongacams
  • Як ще можна отримати безкоштовні токени?

Багато представників сильної половини людства люблять проводити час за переглядом відвертих онлайн трансляцій в інтернеті.

Для цього створено чимало різних сервісів, наприклад, Bongacams, але щоб відвідувати мовлення, доводиться платити гроші, а у випадку з цим сервісом, доводиться купувати токени (внутрішня валюта сайту).

Як отримати безкоштовно токени відеочату Bongacams? Платити за такого роду розваги зі своєї кишені не обов’язково. Ви можете отримати токени безкоштовно, якщо скористаєтеся одним із способів, представлених у цій статті.

Безкоштовні токени для Bongacams

Почнемо з того, що система пропонує кілька способів для отримання внутрішньої валюти безкоштовно.

 • По-перше, після реєстрації ви отримуєте безкоштовні 5 токенів.
 • По-друге, щодня поповнюючи баланс на сайті, ви стаєте учасником розіграшу і можете отримати 200 безкоштовних квитків.
 • По-третє, на Bongacams передбачена партнерська програма, за кожного запрошеного користувача платять по 10 токенів. Реферальне посилання ви отримаєте після реєстрації в розділі «Безкоштовні токени».
 • Як ще можна отримати безкоштовні токени?

  У розділі поповнення балансу ви можете бачити кілька варіантів для купівлі квитків, серед яких є платіжні системи:

  токены Bongacams

  Як бачите, можна провести оплату з Webmoney і отримати 30 токенів всього за 250 рублів. Таку суму ви легко зможете заробити менше ніж за один день, використовуючи спеціальні сервіси. Що вам треба зробити? Зареєструвати гаманець Webmoney, а після цього виконувати роботу на одному з сервісів, про які ми зараз розповімо.

  Сервіси для заробітку Webmoney:

  • Wmmail – найкращий варіант для заробітку грошей. Зареєструватись на цьому сайті ви зможете після відкриття електронного гаманця, так як його номер буде потрібно при введенні даних. Отримувати прибуток можна різними способами, а новачкам найпростіше виконувати завдання – реєстрації, написання коментарів і так далі.
  • Seosprint – ще одна система для заробітку, якою ви можете скористатися без Webmoney. Приміром, якщо у вас є Яндекс.Гроші, легко заробити на завданнях з цього сайту і виводьте гроші на свій гаманець. Серед способів оплати на Bongacams Яндекс.Гроші теж є, тому ви зможете купити токени безкоштовно.
  • Profitcentr – даний кликовый спонсор існує майже 6 років і теж пропонує легкі заробітки на Webmoney. Після реєстрації на сайті ви отримаєте доступ до величезної кількості завдань, а за їх виконання вам будуть платити реальні гроші. Мінімалки для виведення тут немає, і кошти зараховуються на гаманець миттєво.
  • Seo-Fast – зараз на цьому поштовику додано майже 6000 завдань, а також пропонуються інші способи заробітку. Набрати 250 рублів для покупки 30 токенів ви зможете за кілька годин, якщо будете активно виконувати прості завдання. У системі передбачені автовиплати на Webmoney, Яндекс.Гроші і QIWI (теж підходить для покупки токенів).

  Кликовые спонсори ідеально підходять для заробітку, якщо ви новачок.

  Крім цих сервісів з легкими завданнями, дізнайтеся, Як заробити гроші Webmoney іншими способами.

  Не витрачайте гроші зі своєї кишені на розваги, заробляйте безкоштовні токени і продовжуйте користуватися Bongacams. А якщо вас зацікавив даний сервіс, то обов’язково відвідайте Runetki. У цій системі відверті шоу показують моделі з Росії і досить часто вони влаштовують цікаві подання безкоштовних чатах.