Як видалити гаманець або аккаунт Webmoney?

Зміст

 • Ти не зможеш видалити WMID Webmoney
  • А чи варто взагалі видаляти гаманець Webmoney?

Користувачі платіжних систем іноді вирішують перестати користуватися послугами компаній і хочуть видалити свій рахунок.


Ми вже розповідали, як видалити Яндекс Гроші і як видалити QIWI, тепер добралися до більш популярною платіжки. Вебмані користується набагато більше людей, за офіційними даними кількість клієнтів давно перевалило за 30 мільйонів.

Як видалити гаманець або аккаунт Webmoney? Дивно, але деяких цікавить відповідь на це питання.

Незважаючи на широкий функціонал, купу можливостей і надійність, хто хоче від усього цього відмовитися. Причини, по яким хочеться видалити WMZ або який-небудь інший рахунок, особисто мені незрозумілі.

Ти не зможеш видалити WMID Webmoney

За правилами платіжної системи, вийти неможливо, так само як і відмовитися від яких-небудь створених гаманців. Це зроблено для того, щоб підвищити безпеку.

Вебмані єдина платіжка, яка активно бореться з шахраями, тому в базах даних все одно будуть зберігатися дані користувача.

Єдиний спосіб видалити профіль Webmoney – це відмовитися від надання послуг. У цьому випадку ви не зможете користуватися сервісів (навіть з інших гаманців).

Для цього вам потрібно звернутися в технічну підтримку з проханням відключити свій аккаунт. Можливо, доведеться пояснити причину, по якій ви маєте намір це зробити.

Для зв’язку з представниками компанії, шукайте контакти на офіційному сайті або пишіть на пошту [email protected]

Якщо менеджери компанії погодяться закрити доступ до гаманця, потрібно виконати ряд інших дій. Докладні інструкції нададуть вам, щоб ви змогли підтвердити, що дійсно є власником рахунку.

Блокування аккаунту в платіжній системі потрібна лише для однієї мети, щоб ніхто не зламав і не скористався покинутим гаманцем. Дані про вас все одно залишаться у базі даних, їх не видалять.

А чи варто взагалі видаляти гаманець Webmoney?

Деякі користувачі радять не видаляти Вебмані, а просто його закинути. Цей варіант теж варто розглядати, щоб не ускладнювати собі життя.

Цілком можливо, що в майбутньому вам знадобиться гаманець, адже вже зараз його можна використовувати, щоб:

 • поповнювати мобільний баланс;
 • заробляти в інтернеті;
 • погашати кредити;
 • купити акції Google;
 • зручно переводити гроші;
 • розплачуватися в інтернет-магазинах;
 • отримувати кредити на Webmoney;
 • оплачувати послуги ЖКГ;
 • оплачувати різні послуги в мережі.

Це далеко не повний список можливостей платіжної системи. Тому варто кілька разів подумати, чи потрібно взагалі видаляти дані з Webmoney.

Подивіться, куди можна витратити Webmoney, у власників таких гаманців широкі можливості.

Не можна видалити паспортні дані з Вебмані, вони в будь-якому випадку залишаються на серверах платіжки. Захист від шахраїв працює на відмінно, для деяких це здається абсурдом, але такі правила.