Як вийти з Вконтакте?

Зміст

  • Як видалити сторінку Вконтакте?
    • Важливі моменти
      • Вже видалив сторінку, що робити?

Оновлюючи сторінку з новинами на сайті Вконтакте, кожному користувачеві періодично доводиться спостерігати інформацію про те, як пішов один з друзів.


Якщо друзів багато, то це відбувається досить часто, а причини такого явища можуть бути різні. Кому-то просто це набридло, хтось не хоче втрачати час, а деякі розчарувалися у проекті.

Незалежно від причин, запустити видалення профілю можуть абсолютно всі і для цього розроблена спеціальна кнопка. В Яндексі досить часто використовують запити «Як вийти з Вконтакте» і «Як вийти з контакту», тому ми вирішили детальніше про це розповісти і вирішити проблему багатьох новачків.

Як видалити сторінку Вконтакте?

Потрібно виконати кілька простих дій – це перейти в налаштування і натиснути на спеціальну посилання:

Після цього вам буде запропоновано вказати причину, по якій ви вирішили видалити профіль:

Що саме ви оберете не важливо, можете придумати будь-яку причину і написати її самостійно. Натиснувши кнопку «Видалити сторінку», ваш профіль буде не активний. Повне його видалення відбудеться лише через 7 місяців з моменту вилучення.

Важливі моменти

Якщо ви видаляєте сторінку для того, щоб зареєструватися заново, то заздалегідь відкріплюйте номер телефону. Справа в тому, що відкривати два профілі з одним номером не можна, а чекати 7 місяців до повного видалення занадто довго.

Всі ваші записи, лайки і повідомлення залишаться на проекті, причому вони будуть супроводжуватися вашим ім’ям і прізвищем. Звичайно, інформації на сторінці не буде, так само як і аватарки, але ім’я та прізвище залишаться, тому краще їх заздалегідь змінити.

Вже видалив сторінку, що робити?

Нічого страшного, її можна легко відновити. Для цього заходимо на Вконтакте і вводимо свій логін і пароль. Після цього з’являється ваша активна сторінка, де є необхідна посилання:

Відновлення займає декілька секунд, причому всі дані залишаться на місці (пости на стіні, повідомлення, друзі).