Як швидко знайти людину Вконтакте?

Зміст

  • Швидкий пошук людей Вконткте
    • 3 способи пошуку людей Вконтакте

Щоб дізнатися яку-небудь інформацію про людину, достатньо знайти його сторінку в соціальних мережах.


Зараз такі сайти як Однокласники або Вконтакте, перетворилися у величезну базу даних, якою нерідко користуються правоохоронні органи. Але не потрібно бути професіоналом, щоб відшукати кого завгодно в соціальних мережах.

Як швидко знайти людину Вконтакте? Для цього ми представимо вам кілька дієвих способів.

Навіть якщо людина ховається під псевдонімом або у нього немає на сторінці фотографії, ви легко його знайдете. При цьому, навіть реєструватися в соціальній мережі вам не доведеться.

Швидкий пошук людей Вконткте

Перед тим як представити робочі способи, хотілося б розповісти про каталозі реєстрацій. Зовсім мало про нього знають, але в спеціальній базі записується кожна реєстрація.

Доступна вона всім за адресою vk.com/catalog.php. У пошуках людини це навряд чи допоможе, але це теж може стати в нагоді:

Через базу ви можете знайти і себе, ваше місце вказується в ID. Перейдіть на свою сторінку і подивіться в адресний рядок:

Також, через цю базу можна знайти Вконтакті користувачів, які одними з перших пройшли реєстрацію на популярному сайті.

3 способи пошуку людей Вконтакте

Тепер перейдемо до варіантів для знаходження сторінок людей в цій соціальній мережі. Ми розповімо навіть те, як знайти людину по фотографії:

1. Внутрішній пошук. Найпростіший спосіб – це скористатись внутрішнім пошуком vk.com/people/.

Перейдіть за цією адресою і ви потрапите на сторінку, де можна вказати різні дані про людину, щоб знайти його сторінку:

Цей спосіб найбільш ефективний, єдиний мінус – він проводить пошук всередині сайту, а що якщо людина зареєстрована на інших сайтах? Тоді вам знадобиться другий варіант.

2. Яндекс.Люди. Цей зручний інструмент для пошуку людей знаходиться за адресою yandex.ru/people.

Там ви теж зможете вказати різну інформацію, а також вибрати певні соціальні мережі:

У цьому прикладі проводиться пошук за Вконтакте і, як бачите, можна було вказати вік, проживання або навчання. Набагато ефективніше взагалі не вибирати соц. мережу, так як в цьому випадку буде проведено пошук за іншим популярним ресурсів (Facebook, Однокласники, Мій Світ тощо).

3. Пошук по фотографії. Якщо користувач вказав вигадані дані або псевдонім, тоді знайти його буде набагато складніше.

Добре, що є можливість пошуку по фотографіях, вбудована в Яндексі. Для цього перейдіть пошук google по картинках і в рядку пошуку натисніть на фотоапарат:

З’явиться вікно, де можна вказати посилання на фото або завантажити його з комп’ютера. Далі просто тиснете «Пошук» та знаходьте сторінку користувача:

Природно, ви не знайдете людину з будь-якої фотографії, так як вони перевіряються за точним збігами (сканується не особа, а все зображення повністю). Тому, можна буде знайти людину тільки в тому випадку, якщо він завантажив обрану вами фотографію на свою сторінку.

А ви вже знаєте, що тепер можна легко дізнатися, хто відвідував мою сторінку Вконтакте?

Відшукати через соціальні мережі можна практично всіх, адже в них все давно зареєстровані. Використовуйте пошук правильно і дізнайтеся про інші хитрощі і секрети Вконтакте, їх багато і вони часто пригаждаются.