Як анонімно виводити електронні гроші?

Шахрайство в інтернеті процвітає, незважаючи на спроби законодавців у РФ, зробити транзакції в інтернеті прозорими.


Кожен досвідчений користувач електронної комерції знає, що зараз потрібно надавати паспортні дані, щоб відкрити рахунок в будь платіжці і виводити з нього гроші.

Як анонімно виводити електронні гроші? Цікавляться даним питанням не тільки шахраї, але і ті, хто переживає за оподаткування.

У деяких манимейкеров з’являється можливість заробляти у мережі великі гроші, але рано чи пізно, за великі висновки коштів, податкова надішле повідомлення.

Можна анонімно виводити гроші з інтернету?

Ще зовсім недавно можна було скористатися системою QIWI, щоб виконати швидкий переказ на карту.

У цій платіжній системі не вимагалося підтвердження паспортних даних, хоча ліміти були дуже обмеженими. Можете спробувати скористатися сервісом, використовуючи сім карту, зареєстровану на іншу людину.

Деякі примудряються знайти і використовувати чужі паспортні дані, щоб пройти верифікацію в платіжних системах, проте крім цього, потрібно ще й знайти картку «жертви», так як висновок доступний тільки в тому разі, якщо збігаються дані держателя картки і клієнта платіжної системи.

Зараз для анонімних переказів нерідко використовується мобільний зв’язок. Отримуючи гроші прямо на телефон, знову ж таки через QIWI та інші обмінники, кошти виводяться на картки. Комісію доводиться віддавати більшу, але варіантів не так багато, тому доводиться йти на поступки.

Природно, при спробі зробити анонімний виведення грошей, не можна використовувати свій комп’ютер і підключення до інтернету. Доведеться користуватися громадськими місцями, інтернет-кафе кращий варіант.

Якщо ви так сильно переживаєте, що податкові органи можуть узятися за вас по причині того, що ви не платите прибутковий податок, створити гаманці на членів своєї сім’ї. Відкривши кілька рахунків і направляючи на них невеликі суми, ви обезопаситесь від серйозних проблем і вам не доведеться використовувати складні схеми.

Ми вже писали про податки і заробіток в інтернеті, тим, хто отримує не більше середньої заробітної плати у своєму регіоні, може дихати спокійно, так як такі гроші навряд чи зацікавлять податкову інспекцію.

Для вигадування схем по анонімному висновку коштів, використовуйте платіжну систему Payeer. Клієнтам цієї платіжки представляється величезний перелік функцій.

Якщо ви читаєте цю статтю і шукайте анонімно виводити електронні гроші з метою шахрайства, то краще відкидайте всі свої ідеї.

Зараз легко знаходять тих, хто намагається обманювати чесних користувачів інтернету. Заробляйте по-чесному, способів вистачає, наприклад, спробуйте заробити на продажу файлів або використовуйте заробіток на розміщенні оголошень.